Веб камера: Потьомкінські сходи, морвокзал Одеса, причал

Веб камера Одеса з краєвидом на Потьомкінські сходи, Морський вокзал — Україна

Веб камера: Панорама з висоти на Потьомкінськи сходи

Чаруюча панорама Приморського бульвару зі сходами з історичною назвою – Потьомкінські. Узвіз к морському вокзалу Одеси.

Потьомкінські сходи вночі Одеса

Пряма трансляція Потьомкінські сходи з веб камери

Прекрасний панорамний вид на Потьомкінські сходи і Приморський бульвар. Веб камера дивиться з морського вокзалу на Одесу. Це те місце, де круїзні судна (кораблі) причалюють до берега, і сходять на сушу сармачні туристи.
Як можна було б почути у пісні: на морвокзалі - панночки гуляють. Найчастіше гуляє Одеса на Потьомкінських сходах, а якщо гуляє вся Одеса, вільних місць як відомо - немає. 2 вересня - день міста, в народі День народження Одеси, а їй уже 600. І доводиться розштовхувати ліктями натовп під час гулянь в місті і дуже пильно стежити за власними кишенями, так ще головне за гаманцем. Така вона Одеса, в ній мало місця, але злодіям завжди робота є 🙂

Крім сходів видно частину Одеського порту, Катерининську площу - більше вражень від побаченого... Веб камеру з деякого часу проапгрейдели, відтепер час від часу крутить об'єктивом з видом на морський причал змінюючи масштаб.

Потьомкінські сходи веб камера #R

Потьомкінські сходи зовсім недавно перебувала на реставрації. Ви можете побачити відремонтовані Потьомкінські в кращому вигляді. Внизу проходить вулиця Приморська, повністю насипана в штучний спосіб. А раніше на її місці багато тисячоліть хлюпала морська вода. До речі сказати, Одеський порт до сих пір розширює свою територію насипним методом, відвойовуючи у моря сушу і для себе місце для прожитку. З обох сторін Потьомкінських сходів розмістився прекрасний міський парк.

Одеса online - живи і розквітай! Веб камери на сайті Куяльник Інфо.

А саме над сходами зараз працює веб камера біля Дюку.

Куяльник ІнфоМітки Інфо: веб камера морвокзал Одеса, веб камера причал, веб камера Потьомкінська, Одеський порт, Одеса онлайн, точний час, радіо "Море", слухати музику без реклами.

Коментарі

  1. Я так рада, особенно за Дюка.

    ВідповістиВидалити
  2. На карантині вся Одеса, а на Потьомкінських веб камера горить ~_~

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар