Веб камера Міський сад – Одеса центр

Веб камера в історичному центрі Одеси – Міський сад  – Україна


Міський сад досить людне місце в Одесі. Часто в саду можна побачити митців, торгівців сувенирами. Іноді тут відбуавються народні святкування, як то масляна. Та переважно одесити ходять у своїх справах. В кадр потрапив вхід у кінотеатр Уточ-кіно. В перспективі сад виходить на вулиці Садову і Пастера, яки пересікаються з вулицею Преображенська. Ліворуч камери саме вулиця Дерибасівська. В Одесі по саду пробігають знаменитості, один з них так і окаменів, наприклад Утьосов присів і більше не встав. Проте біля нього постійно мостяться туристи, от дуже гарне фото виходить з бронзовим кольором Леоніда.

Літня ольтанка для дітей найкраще місце укритися в спеку від палючого сонця. В кафе з вас візьмуть в п’ять-десять разів дорожче за будь яке інше сармачне місце Одеси. На развагу біля міського саду запропонують туристичний маршрут Одесою на електричному бусі без дверцят. Нова веб камера у саду біля літнього кінотеатру – нові враження, дивіться самі. Гарного і цікавого просмотру бажаємо!

Мітки Інфо для одесситов: веб камера горсад, Одесса, городской сад, Уточкино, парк в городе, веб камеры Одессы, посмотреть камеру, видео наблюдение, люди, города, путешествия, туристы, достопремичательности и знаменитости.

Веб камера на сайте Куяльник Інфо: горсад

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Відгуки лікування в санаторії ім. Пирогова, Куяльник

Санаторий Куяльник | Стоимость лечения в Одессе 2020

Ціна курсівки в санаторій Куяльник