Веб камера Міський сад – Одеса центр прямий етер

Веб камера в історичному центрі Одеси – Міський сад  – Україна


Веб камера переїхала на Зелену Сцену м. Чернігів

Міський сад досить людне місце в Одесі. Часто в саду можна побачити митців, торгівців сувенірами. Іноді тут відбуваються народні святкування, як то масляна. Та переважно одесити ходять у своїх справах. В кадр потрапив вхід у кінотеатр Уточ-кіно. В перспективі сад виходить на вулиці Садову і Пастера, яки перетинаються з вулицею Преображенська.
Ліворуч камери саме вулиця Дерибасівська. В Одесі по саду пробігають знаменитості, один з них так і окаменів, наприклад Утьосов присів і більше не встав. Проте біля нього постійно мостяться туристи, от дуже гарне фото виходить з бронзовим кольором Леоніда.

Літня альтанка для дітей найкраще місце укритися в спеку від палючого сонця. В кафе з вас візьмуть в п’ять-десять разів дорожче за будь яке інше сармачне місце Одеси. На розвагу біля міського саду запропонують туристичний маршрут Одесою на електричному бусі без дверцят. Нова веб камера у саду біля літнього кінотеатру – нові враження, дивіться самі. Гарного і цікавого перегляду бажаємо!

Мітки Інфо для одеситів: веб камера центральний сад, Одеса, міський сад, Уточкіно, парк в місті, веб камери Одеси, подивитись камеру, відео спостереження, люди, міста, мандрівки, туристи, пам'ятки і знаменитості.

Веб камера на сайті Куяльник Інфо: міськсад

Коментарі

Опублікувати коментар