Веб камера біля Оперного театру – вулиця Ланжеронівська

Веб камера біля театру опери і балету – Україна Одеса

 Оперний з веб камери прямо зараз

Одеський національний академічний театр опери і балету. Прямо зараз побачити Оперний театр в Одесі в будь який час, трохи історії з опису нижче.

Оперний театр в короткому запису

Запис з веб камери з високою роздільною здатністю

Одеський національний академічний театр опери та балету працює з 1810 року. У 1887 році побудовано нову будівлю в стилі віденського бароко, так як стара будівля театру згоріла дотла. У різний час при реставрації інтер'єру, на позолоту витрачено в цілому 16,5 кг найчистішого сусального золота, а то і більше. В Одеському оперному театрі є рідкісний клавишно-духовий орган. Театр навіть працював під час Другої світової війни і артисти гастролювали на передовій, правда перед ворожими військами (в окупації). Юридична адреса прописана як: Одеса, провулок Чайковського
, 1.

Веб камера 2:  Оперний театр – Україна (Одеса) X

Друга веб камера на Оперний театр в Одесі з кращою якістю. Вебкамера працює зі звуком, тому, ви можете не тільки побачити місто, а й почути, що відбувається на вулицях.

Ми невпинно продовжуємо підбирати красиві місця для установки нових веб камер. Заносите сторінку в закладки комбінацією на клавіатурі Ctrl + D. Тепер ви не пропустите нічого цікавого. Просто завжди багато цікавого і захоплюючого побачите, взагалі головне ви залишаєтеся з нами.


Наступна веб камера пам'ятник Дюку

Куяльник Інфо

Мітки інфо: веб камера – Одеський оперний театр, Одеса, веб камера з мікрофоном, національний академічний театр.

Коментарі

Опублікувати коментар