Веб камера вул. Дерибасівська – Одеса центр Odesa online

Веб камера в історичному центрі Одеси – вул. Дерибасівська – Україна Online

Дерибас серед нас спостерігає з вебки... Відпочинок в Одесі.

Веб камера #1 Odesa online

Дерибасівська на розі Гаванної

Вулиця Дерибасівська Одеса

Залишайте свої коментарі і повідомляйте про помилки. Поділіться веб камерами зі своїми друзями в соцмережах – кнопка в правому стовпчику.

Пряма трансляція з веб камери Дерибасівська #2 Odesa online


Веб камера на Дерибасівській

Онлайн веб камера Дерибасівська #3


Ріг Дерибасівської

Дерибасівська онлайн вночі


Ви ще не були в центрі Одеси на Дерибасівській ... Загляньте обов'язково до нас і розгляньте бруківку, насолодіться прекрасним історичним центром Одеси з міським садом. Йосип Михайлович де Рібас - іспанський дворянин чимало попрацював на благо України і Одеси зокрема. З теплом в серці і глибокою повагою городянами в його честь була названа одна з головних вулиць в Одесі. Спасибі Дерибас! Прохання, не плутати з - Дерібаном (є такий мер). Бувалі в Одесі і хочеться оновити солодкі спогади про відпочинок, романтичні прогулянки по нічному місту, тоді Одеса онлайн для вас. Додайте в закладки веб камеру і при будь-якому гарному настрої заходите подивитися, хто сьогодні у нас гуляє. А по Дерибасівській тільки що і прогулюються туристи, так як пересування машин заборонено, за рідкісним винятком - прогулянкові електромобілі.


Туристичний потенціал міста величезний, про це не втомлюються говорити іноземні гості, потайки мріють ще не раз повернутися до Одеси. Велком ту Одеса, як каже наш дядько Саша таксист. Це ж Дерибасівська, ну що ще можна додати, адже в цьому слові закладено стільки інформації, стільки історії міста і очікувань у людей, які прибувають.


Вдивляйтесь в перехожих, шукайте знайомі обличчя, та й незнайомі, насолоджуйтесь... Одеса відкрита для всіх!


Мітки Інфо: веб камера Одеса - Дерибасівська, місто онлайн, веб камери України в прямому ефірі, webcam online, подорожі, радіо, точний час.

Коментарі