Веб камера Одеса в прямому етері – прямі трансляції Odesa online

Веб камера Одеса набережна пляжу Ланжерон – Україна Odesa online

Веб камера Одеса – краще місце для спостереження. Отже так хочеться побачити найліпше…
Веб камера Одеса - море пляж для туристів і відпочиваючих одесців, для рибалок і дайверів. Неважливо, навіть якщо ви в номері готелю і вам просто лінь підійти до вікна поглянути на хвилі, а поруч під рукою планшет, на нашому сайті ви дізнаєтеся спокійно чи на море, а також точну температуру морської води. Вирішили на морську рибалку і не знаєте штормить сьогодні, веб камера на набережній пляжу Ланжерон показує море в онлайн режимі.

Веб камера Дельфінарій #Ланжерон Одеса Odesa online


Корінного мешканця Одеси рідко побачиш засмагаючим на пляжі. Принаймні, так було до кризи. Веб камери Одеси найкращий мотиватор для відвідання морського пляжу, де безтурботно прогулюються красиві дівчата і хлопці. В Одесі вміють відпочивати.

Одеса прекрасна вночі. Побачити шторм в реальному часі сидячи вдома, цим сьогодні не здивувати. Але, ніщо так не заспокоює, як шум прибою і вид набігаючих хвиль.


Веб-камера 2: пляж Затока – Україна (Одеська область)


А тим часом, можна подивитись через веб камеру, що відбувається на березі Чорного моря – пляж Затока, Одеська область (64 км від центру Одеси).

Веб камера Одеса #3: Морський вокзал – Україна Odesa online


Веб камера головної набережної Одеси - Морвокзал. На Одеському морвокзалі зустрічають і проводжають круїзні судна, а між тим, туристи важливо прогулюються по бруківці. Прекрасний вид на море з Приморської веб камери та пропливаючи вдалині кораблі.

Ми розмістили 30 веб камер по всьому місту Одеса для вас, високоякісні камери зі звуком працюють в онлайн цілодобово. Наш сервіс постійно розширюється. Ми радіємо встановлюючи нові веб камери в найпривабливіших місцях. Місця підбираємо такі, де цікавість побачити видовище визначається не тільки чарівним оглядом морської природи, а й кон'юнктурою економічних і політичних подій в Одесі.


Веб-камера, це цікавий спосіб зазирнути в Одесу на-хвилиночку. Можна багато читати на тему "як тут в Одесі, все цікаво", проте, краще побачити і показати друзям улюблений вид з камери спостереження.

Мітки інфо: веб камера Одеса, пляж Ланжерон, море онлайн, Морський вокзал, camera live, температура води, всі камери Одеси.


Розширена веб камера Одеса online

Веб камера вулиця Дерибасівська дерибасовская

Веб камера Думський майдан думская

Веб камера біля Дюка

Веб камера Оперний театр оперный

Веб камера міський сад городской

Веб камера вулиця Пантелеймонівська возле привоза

Веб камера парк Шевченка Шевченко

Веб камера Потьомкінськи сходи потемкинская лестница

Веб камера Алея Слави славы

Веб камера Привокзальна площа железнодорожный вокзал

Веб камера Соборний майдан соборная площадь

Веб камера Морський вокзал морской вокзал

Коментарі

  1. Веб камера Одеса і на морі ��

    ВідповістиВидалити
  2. Море таки так, видно практично в будь-якій точці, до Рив'єри на схід - Лузанівка, західна частина - 10 станція Фонтану, центр - в порту з морвокзалу / Ланжерон. Вся бухта як на долоні, "шаланди переповнені кефалі... І веб камера на морі в Аркадії.

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар