Веб камера Морський вокзал – Яхтклуб (Воронцовський маяк) етер

Веб камера на причалі порту Яхт-клуб на Морському вокзалі (Воронцовський маяк) – Україна (Одеса)


Морський вокзал в Одесі

Морський вокзал – запис з веб камери

Подивитись веб камера порт Одеса Морвокзал + яхти
Чудова Одеса Online з видом на яхти, море і чайки. Одеса - портове місто, з яхтами, перекидними причалами, пірсами і все це оточує мегатонни води.
Туристи прибувають щодня через морські ворота України. Погляньте, як круїзні судна з пасажирами заходять в бухту, причалюючи до морвокзалу Одеси - онлайн. Буксири снують туди-сюди, з ювелірною точністю проводжаючи судно до причалу. Трудяться баркаси не покладаючи сил. Вантажники в порту вже забули про рибачку Соню, і мріють поїхати відпочити кудись де-небудь на Канари і Балі. А між собою в розмовах запевняють - та краще Одеси, вам ніде не буде так добре дихати.

Воронцовський маяк, глас волаючого в морській пустелі. Веб камера транслює онлайн роботу маяка. До того ж можна розгледіти і хвилеріз. До речі в ці інженерні споруди свого часу вбухали дуже великі гроші, і як тепер вже відомо, зовсім не дарма.


Причал на морвокзалі - місце для романтичних зустрічей. Морський вокзал зустрічає і проводжає, але завжди залишається спокійний. Як уже писалося, море таке спокійне тут завжди, як ніде більше. Якщо вам хочеться побачити в Одесі краще над усе, тоді наша пропозиція для всіх - Морський вокзал. Веб камера передасть хвилювання моря і штиль прямо на ваш монітор.

Ми розставляємо веб камери по всьому місту і оновлюємо в разі поламки. Обов'язково збережіть в закладки і цю сторінку.


Метки Інфо: Одеса в етері, веб камера на морську тематику, вид на яхти, веб камера – морські ворота України, радіо “Море FM”.

Коментарі

  1. Полный штиль, восход солнца – очень красиво.

    ВідповістиВидалити
  2. Звичайно о 6 годині ранку повний штиль на світанку - картинка заворожує! Хочеться бачити це в живу, але не завжди є можливість опинитися в раю.

    ВідповістиВидалити
  3. Через карантин цей рік у відпочинок в прольоті.

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар