Дієта для схуднення – як схуднути

Дієта для схуднення і тренування на дієті.


Дієта для схуднення – міфи тренувань


Як підібрати правильну дієту для схуднення?!

Дієта для схуднення

Дієта для схуднення


Почнемо
з помилкових висновків, щодо вправ для схуднення, їх то всього пара. Перше, вважається, що вправи виконані в залі з тренажерами гарантують вам схуднення і красу. 


Помилка друга, імовірно якщо досить довго качати прес, то в підсумку схуднеш в районі живота. Обидва твердження в корені невірні.
Будь-які вправи на тренажері в спортзалі, з вільним обтяженням, розраховані на приріст м'язової маси.

Аеробіка для схуднення


Цей процес назвали анаболізм. Тоді як процес схуднення, позбавляє від зайвого підшкірного жиру і це прямо протилежний процес, який називається катаболізм. Одночасно досягти анаболізму і катаболізму неможливо, це все одно що, ви хочете прискоритися і сповільниться одночасно.

Спробуйте, у вас не вийде. І ще один момент, який люди часто недооцінюють або просто не знають, припустимо, що ви після занять в тренажерному залі витратили дуже багато калорій, ну відповідно ви схуднете і позбудетеся від жиру. Це теж не так, тому що, припустимо аеробіка в середньому, десь в два рази більше енергозатратна, ніж заняття з вагою.

Якщо ви допустимо пів години займаєтеся в тренажерному залі і пів години бігаєте на доріжці або на степері, то в разі аеробної активності у вас витратиться 300 ккал, а в разі анаеробної активності в тренажерному залі всього 150 ккал.


Додайте до цього ще один маловідомий факт про калорійність наших продуктів. Наприклад 150 ккал, це всього-то один стакан молока, а 300 ккал це відповідно дві склянки молока. Ось і уявіть, ви побігали наприклад пів години, після цього випили дві склянки молока і повністю анулювали весь той прогрес, який могли б досягти в плані схуднення.

Тепер, що стосується накачування преса, скільки б ви повторень на прес не робили, в районі живота ви не схуднете. Справа в тому, що, є науково доведений, фізіологічний факт, неможливо точково коригувати жир. Іншими словами, не можна схуднути тільки в одному, якомусь певному місці.

Багато з вас безумовно бачили відому передачу "ТВ шоп", де красиві чоловіки і жінки з підтягнутими, рельєфними таліями демонструють різні тренажери і таке подібне до них. Ну і вони ж кричать, ось тренуйтеся, робіть багато повторень і будете такими ж класними як ми. Так ось, це все фігня!

Робіть хоч тисячу скручувань, але якщо ви не будете стежити за своєю калорійністю, за своїм харчуванням, ви не схуднете. Тим більше в одному, якомусь то місці вибірково, це просто не можливо. Можна за рахунок обмеження в калорійності схуднути всюди, тобто схудне все тіло. Але худнути тільки в одному, якомусь місці виконуючи певні вправи, якщо ми розглядаємо живіт, це на жаль неможливо!

Дієта для схуднення – як худнути


Як же мені тоді, все таки схуднути? Так от, щоб схуднути, не так й багато потрібно. Постулат полягає в тому, що для того, щоб схуднути, набагато легше обмежити свою калорійність яка надходить, ніж збільшувати розтрату калорій виснажуючи себе в спортивному залі або інший якийсь фізичною активністю.

Це переводиться так, для того, щоби схуднути, потрібно менше їсти, замість того, щоб все більш і більш збільшувати навантаження в залі з тренажерами. Існує неймовірно велика кількість різноманітних дієт пропонуючих стати красивою, щомісяця виникають ще нові. З'являються цікаві люди гуру і кажуть, що тільки моя дієта для схуднення найкраща. Чого тільки не зустрінеш, і дієта "Ковбасна", є дієта "Лариси".

Можна прочитати про "Кавунову" дієту і так само є дієта по "групі крові". Багато, багато всякої нісенітниці, але всі вони мають в своїй основі головний постулат, який працює для всіх дієт. Дієта для схуднення має сенс і постулат дуже простий, потрібно витрачати більше калорій ніж поїдати. Якщо ви зможете це реалізувати, обов'язково схуднете і збережете на далі струнку фігуру.


Мітки інфо: як правильно схуднути, чи є дієта для схуднення.

Коментарі