Якісні жіночі колготки - як вибрати за складом тканини

Колготки жіночі як обрати за складом женские состав

Які вибрати колготки

Як вибирати жіночі колготки при покупціНу ось у мене наприклад вовняні колготи, дуже добре сіли і дуже теплі, єдиний мінус в тому, що вони по відчуттях колються. Звертайте увагу на те, що шерсть в деякій мірі не погано сідає, але з іншого боку, як всі натуральні матеріали, шерсть має побічний ефект, вона досить швидко витягується. Вовняні колготки можуть кашлатиться, особливо після прання.

Бавовна чи вовна

Коли в колготках 100 відсоткова бавовна - вони погано тягнуться і ще такий недолік є, як п'ята. Вона не дуже добре сідає по нозі і доводиться дуже добре її натягувати. Коли подивитися на себе в дзеркало, то в таких колготах ніжки здаються повненькими. Це за рахунок рубчиков, але в цілому будь-які фактурні колготки насиченого кольору чи то сірий, або зелений, або червоний, або синій і величезна кількість варіантів, завжди додають обсяг нозі. Насправді п'ята дуже важливий момент, якщо не підійшла за розміром, якщо сильно натягнути, можуть зламатися нігті або навпаки, швидше колготки порвуться.

Вовна

Вовняні колготки мають в першу чергу гарні терморегуліруючи властивості, досить легко виводять вологу, практично не забруднюються, їх досить легко прати. Єдиний мінус, при неправильної програмі прання, звичайно шерсть може трохи підсісти. Звертаємо увагу на таку деталь як гумка, якщо вона абсолютно плоска і досить широка, за рахунок цього вона не буде тиснути на живіт. Другий момент - шви, вони теж повинні бути плоскими, коли ви чіпаєте їх, ви не повинні намацувати ніяких рубчиков які знаходяться всередині. Якщо рубчики є, то все це буде звичайно ж здавлювати і сильно натирати. Та й до того ж, якщо буде щільний одяг тоді буде видно ці рубці.

Бавовна

Подивимося на бавовняні колготки. Досить важко їх надягати, згадайте як в садку 100% бавовняні колготки з працею одягали на ноги хлопчики і мучилися, самостійно не могли їх натягнути. Дорослі стикаються з такою ж проблемою в силу того що бавовна більш щільний матеріал ніж шерсть, досить важко домогтися таких плоских швів. Бавовна має властивість відвисати, дуже швидко звисають коліна, може витягнутися попа, досить легко мнеться.

Носяться дуже індивідуально, насправді комфорт в бавовні залежить від чутливості шкіри. Такий момент, якщо дівчина голить ноги, але при цьому ходить в бавовняних колготках, то їй перебувати в них швидше за все буде досить некомфортно. Велика проблема підібрати розмір колгот, тому що вони не такі еластичні як вовняні. Якщо лекало не підійшло, то нічого з цим не зробиш.

Алергія на колготки

Люди у яких алергія і її різноманітні прояви воліють все таки натуральні матеріали. Насправді на натуральний матеріал теж буває алергія. Відверто кажучи взагалі не зрозуміло, як можна віддавати перевагу бавовняним колготкам. Але є у них така перевага через які хочеться купити бавовняні колготки, а не вовняні. Вони гіпоалергенні. У них не буває алергії на бавовну, при цьому вони добре зберігають тепло і в них комфортно, якщо ви виходите на вулицю, а потім заходите в тепле приміщення ноги не запрівають. Просто відбувається вологообмін і при цьому вони корисні як раз для людей, які схильні до шкірних захворювань.

Бавовняні колготи набагато корисніше ніж синтетика, але при цьому їх черговий мінус, якщо вони світлого кольору, то вони легко фарбуються. Можуть пофарбуватися в чоботях, можуть пофарбуватися від устілки, можуть пофарбуватися від джинси і потім нічого з цим не зробиш, на жаль. Натуральні колготки не викликають парниковий ефект.

Як вибрати синтетичні колготи

Найпопулярніші на сьогоднішній день колготки з стовідсоткової синтетики.

Синтетичні колготки за складом бувають різні, одні сповзають, інші ні. Можна виділити колготки з переважаючим в складі елементом поліамідом і з переважаючим в складі акрилом. Такі колготки краще сидять на ніжках, видно що вони досить тонкі, щільно облягають. Коли на мені акрилові колготки вони погано розтягуються і сповзають, вони не дуже теплі і в них буде холодно. Акрилові колготи досить надійні в плані носіння і не рвуться. А в поліамідних, навпаки колготи досить добре сидять, але в них парить і вони легко рвуться.

Синтетичні колготки з поліамідом дуже добре одягаються. Вони дуже добре тягнуться і якщо вони не припали по лекалу, їх можна потягнути вище, вони щільно сядуть і знову не сповзуть. Є моделі цілісно ткані, а є зі швами. Вони дуже зносостійкі, еластичні, їх легко прати і вони швидко сохнуть, головне не на батареї.


Часто в них присутня вставка з ластовицей з натуральної тканини для того щоб вам було комфортніше. Якщо купите варіант з синтетичної вставкою, це звичайно менш комфортно, тому що вона створює відчуття запрілості. Шкіра в таких колготках практично не дихає. Тому якщо ви ведете активний спосіб життя, часто виходите з приміщення, а потім знову повертається, ці перепади температур звичайно дуже не комфортні. На слідку можуть навіть давати відчуття вологості.

Порада лікаря - шкідливі колготи


Шкідливі для здоров'я колготки

Є причини, через які часто говорять про те, що синтетичні колготки носити досить шкідливо. Синтетичні колготки шкідливі, вони створюють так званий парниковий ефект, від підвищеної вологості. Це провокує виникнення інфекційних захворювань, мікробної екземи, а також провокує виникнення грибкових захворювань шкіри і нігтів. Всі мікроорганізми, зазвичай в невеликій кількості стають умовно патогенними. Це проявляється насамперед у поразці нігтів, лущення шкіри стоп і розшарування нігтів.

Другий тип колготок - акрилові. Вони зазвичай трохи дешевше ніж поліамідні, але їх дуже люблять виробники, тому що їм легше надовати колір і через це можна робити різні модні варіанти на ногах. Можна відчути, вони набагато гірше тягнуться ніж поліамідні і менш еластичні ніж поліамідні. Та й відповідно їх буде складніше посадити (одягнути на ногу), якщо не дуже вдало сіло лекало, наприклад довжина ноги не відповідає, якщо слід неправильно підібраний або нога нестандартного розміру, це все звичайно дає свої якісь мінуси. Плюс знову ж в них теж шкіра не дихає і також не дуже тепло.

Є ще поради для жінок які носять саме такі синтетичні колготки. Якщо ви все-таки вирішили носити на 100 відсотків синтетичні колготки, тому що вам це подобається і в них комфортно, в будь-якому випадку, прийшовши додому відразу ж їх знімайте. Дайте можливість ногам трохи відпочити, відновити влагобаланс. По-друге, такі колготки обов'язково потрібно прати після кожного застосування. Обов'язково під такі колготки надягають нижню білизну з натуральних тканин, щоб не створювати ефект подвійного парника. Плюсом при парниковому ефекті у колготок з синтетики, можна вважати усунення на короткий час неприємного запаху при певних захворюваннях у жінок.

Якісні та комфортні колготки - склад

Прямо зараз можете дізнатися які колготки виявилися ідеальними! Розповідаємо вам в чому секрет успіху ідеальних колгот. Секрет в складі колготок - пакет з комбінованим складом 90% бавовна / 8% поліамід / 2% еластан. У них присутній натуральний матеріал, синтетика і правильні пропорції, що й обумовлює їх властивості. Ці колготи однаково добре сидять, незалежно від кольору, ніжку облягають, еластичні і одягаються легко. У комбінованих колготах з бавовною, звичайно ж відчувається різниця. Дуже комфортно і зручно по нозі, відмінно, не сповзають. У таких ви будете почувати себе впевнено.
Комбіновані колготи з шерстю (70% шерсть / 20% лайкра / 10% мікрофібра) дуже добре сидять, і тепло і зручно, вам все сподобається в них. Вони комфортніше ніж 100% вовняні і найзручніші.


Комбіновані колготки з віскози (65% віскоза / 32 поліамід / 3% еластан) в них комфортно перебувати, вони дуже добре сидять, їх зручно одягати і вони теплі.

Вельми вдалі колготки з віскозою. Така якість дає різноманітність складу в колготках, в них присутній еластан або мікрофібра. Еластан і обумовлює комфортну посадку, достатньо двох-трьох відсотків для того, щоб колготки легко тяглися і добре сиділи на нозі. Зверніть увагу, так само присутній поліамід. Небажані колготки з акрилом. Акрил може звести властивості еластану практично нанівець. В інших якісних колготках присутня лайкра і мікрофібра.


Лайкра обумовлює ефектний вигляд колготок, вони сидять просто як друга шкіра, при цьому має бархатисту таку гладку поверхню. Мікрофібра, це дуже вдалий синтетичний матеріал, який використовується активно в нижній білизні, а за якістю не поступається віскозі. Практично не поступається бавовні, якщо використовується якісна мікрофібра. Мікрофібра, це мікроволокно, дуже щільне, дуже тонке, виглядає як пружинка, тому пропускає вологу, повітря.

Правила при виборі колготок

Ми відкрили правило вибору ідеальних, жіночих колготок, за складом це комбіновані, з переважанням натурального матеріалу і додаванням синтетики. Зі змістом в їх складі лайкри, мікрофібри і ластовіци, яка забезпечує ідеальну посадку і гігієнічність. Хочеться додати, що для зими оптимальна щільність колготок від 70 до 250 DEN.

Колготи іноді линяють при пранні. Це відбувається, як правило з акрилом і може відбуватися з бавовною. Поліамід має таку технологію при фарбуванні, при якій фарба практично повністю просочує волокно, і воно не віддасть вже фарбу. Шерсть, як правило не сильно линяє. Бавовна і акрил досить пористий, тому віддають фарбу досить легко.

Колготки для чоловіків

Коли холодно утеплятися потрібно не тільки жінкам за допомогою теплих колготок, але і чоловікам. Що можна порадити для чоловіків ?! Насправді для чоловіків теж випускають колготки, це цілісно ткані вироби, просто з гульфіком і як правило без слідку. Вимоги до складу абсолютно ті ж самі.

Колготки під час носіння

Такі характеристики колготок як еластичність, довговічність і стійкість до зачіпки і затягування залежить в кінцевому рахунку від виробника. Для деяких марок колгот в 20 DEN легше прибрати зачіпку, ніж при при 40 DEN. Виною тому товщина плетеної нитки, на тонких колготках досить потягнути волокно в різні боки і зачіпки вже майже не помітно. А за товстої нитки, як не старайся, а дірку від кігтя улюбленої кішки не задрапіруешь.

На совість виробника також лягає і комфорт при носінні колготок, а саме товщина швів. Шви можуть бути круглими до 3 мм і плоскими. Плоскі шви більш комфортні в носінні, це відзначено всіма жінками. Коли колготки в процесі носіння збираються в складки, тоді варто задуматися про заміну невдалого бренду на більш відомий.

Різновиди колготок

Сьогодні популярні лосини, на відміну від класичного компонування структури колготок не мають шкарпеток і закінчуються на щиколотці. Це не панчохи, нагадують архітектуру крою у брюк, але тонкі і облягають шкіру так само добре як і колготки. Щільні колготки без стопи не порвуться у взутті і заощадять пристойну суму на покупку при заміні порваного миска у звичайній пари колготок.

Появі лосин передували, як не дивно - панталони. Перші лосини шили з тонкої, так саме лосиної шкіри. У наш час для лосин використовують також лайкру і еластан, тому грань між класичними колготками і лосинами стирається.

Вартість колготок

Колготки можуть коштувати і непристойно дешево, що швидше за все говорить про їх поганому (необов'язково) якість і шкоду для здоров'я. Середня ціна на якісні жіночі колготки від 70 до 250 грн і вище. На ціну впливає сезонність і щільність (товщина нитки - DEN) колготок.

Дивитись також

Коментарі