Лікування алкоголізму алкоголем і що таке Алькосінт?

Лікування алкоголізму алкоголем: невже працює?

Лікування алкоголізму лечение алкоголизма
У Німеччині літніх алкоголіків лікують за допомогою спиртного. У будинку для літніх людей в Дюссельдорфі вино і пиво прописують нарівні з ліками. Деякі лікарі вважають, що радикальна відмова від алкоголю в старості шкідлива. Алкоголь в малих дозах, за висновками медиків, допомагає контролювати згубну пристрасть.

Чи можна лікувати людей похилого віку алкоголіків пивом і вином


У Дюссельдорфському будинку для літніх алкоголіків лікують вином і пивом. Пацієнтам, які раніше випивали, наприклад, пляшку міцного кожен день, дозволяють потроху вина і пива. Сенс в тому, щоб не кидати відразу, а кожен день скорочувати дозу алкоголю. Пацієнти високо оцінюють такий метод.

Це сучасний метод. З Європи йдуть тенденції, що стосуються зменшення шкоди вживання алкоголю. Навіть для молодих людей, не тільки для людей похилого віку, в Україні використовуються різні препарати, які не дозволяють пити більше допустимого нормативу на добу. Є ціла група таких препаратів. Людям дають алкоголь, але при цьому знижують дозу, долучають до культурного дозвілля. Це частина великої програми, спрямованої на соціалізацію.
 

За допомогою скорочення дози алкоголю можна повністю позбавити від алкогольної залежності

Такий метод працює, особливо для людей, які хронічно залежні від алкоголю, вживали велику дозу міцних напоїв. Якщо таким людям різко знизити або зовсім виключити з їхнього життя алкоголь, то у людини може дуже серйозно відреагувати головний мозок і психіка, можливий розвиток алкогольних психозів - це серйозний стан, яке може спричинити за собою смерть та інвалідність.

За словами лікарів, що спостерігають за що живуть в пансіонаті старими, описаний метод успішний. Складовою частиною терапії є також жорсткий розпорядок дня. Час старих розписано буквально по хвилинах, щоб відвернути від думок про напої з градусом: гімнастика, танці, спільний перегляд телепрограм, групи обговорення тем за інтересами, групові заняття з психологом.

Звичайно, все це працює в комплексі. Цей метод застосовується і в українських наркологічних реабілітаційних центрах - і державних, і приватних.

У будинку для літніх людей в Дюссельдорфі живе 136 осіб. З них 15 - алкоголіки, в основному чоловіки. Всі вони беруть участь у спільних заходах. Може бути, саме соціалізація - запорука успіху, а вино і пиво - лише допоміжний інструмент.
Головне завдання не допустити погіршення стану здоров'я і психіки пацієнта. На другому місці - соціалізація, зробити так, щоб люди навчилися спілкуватися без алкоголю, вийшли з переживань, які приводили до вживання алкоголю. Важливий критерій алкоголізму - це асоціалізації, коли люди перестають виходити на вулицю і спілкуватися з друзями та родичами. В даному німецькому центрі алкоголіки починають спілкуватися спочатку з товаришами по нещастю, а потім спілкування переходить на близьких родичів.

Будинок пристарілих в Дюссельдорфі, де лікують людей похилого віку-алкоголіків в Німеччині не єдиний. За аналогічною схемою працюють притулки для літніх алкоголіків у Фрайбурзі та Регенсбурзі. У всіх позитивні результати. Може бути і в Україні пора впроваджувати цю методику.

Таких програм саме для алкоголіків в будинках для людей похилого віку в Україні немає. Наші "залежні" знаходяться в ізоляції. Вони спілкуються тільки з іншими алкоголіками і фахівцями. У стінах установи зі здоровими пенсіонерами вони не спілкуються. Якщо реабілітація проходить успішно, то з часом вони відновлюють спілкування з іншими людьми, але не в стінах установи.

Лікар-нарколог, кандидат медичних наук Мурсат Сарайченко.


Вчені: алкоголь скоро зникне

Це може статися в 2050 році

Попрощатися з похміллям

 Що таке Алькосінт?

Alcosynth - синтетичний спирт, який призначений для імітації всіх позитивних ефектів випивки і усунення ризиків пошкодження печінки і втрати контролю, каже творець, професор Девід Натт.

Мабуть, напій дозволяє людям відчувати себе напідпитку, не залишаючи їх з негативними побічними ефектами, пов'язаними з похмілля.

Це зменшить вплив сухості в роті, нудоти або пульсуючого головного болю.

Як працює Алькосінт?

Алкосінт є похідним бензодіазепіну.

Цей препарат зазвичай використовується для лікування тривожних розладів, але не викликає симптомів виходу з похмілля.

Експерти вважають, що препарат можна розвести, щоб п'яниця, був злегка п'яний, а не п'яний.
З чим порівняти Алькосінт?

Професор Девід Натт, колишній радник уряду з питань наркотиків, створив Алькосінт, і вважає, що він (Алькосінт) може замінити нормальний алкоголь до 2050 року.

«Він буде поруч зі скотчем і джином, вони будуть подавати алкосінт в ваш коктейль, а потім ви отримаєте задоволення, не пошкодивши свою печінку і своє серце.

Чому Alcosynth ще не доступний в Європі?

У дослідженні говориться, що жорсткі закони ЄС і Великобританії перешкоджають розробці більш безпечних альтернатив вживання алкоголю і паління.

У Великобританії алкоголь відповідає за 10 відсотків смертей і хвороб, а синтетична версія Alcosynth в 100 разів безпечніше і вільна від похмілля.

Незважаючи на ці переваги, на даний момент він стикається з серйозними приписами.

Виконавчий директор Інституту Адама Сміта Сем Боумен сказав: «Це нововведення, не є регулюванням, яке в минулому призвело нас до електронних сигарет.

«Регулювання повинно бути гнучким і заохочувати нові продукти, які безпечніше, ніж пороки, з якими вони конкурують».

«Сьогоднішній уряд заважає просуванню - алкоголю без похмілля».

Інформаційний портал Куяльник Інфо

Мітки інфо: alcoholism, alcohol, що таке alcosynth, лікування алкоголізму сп'янінням, алькосінт, клин клином.

Коментарі