Переваги та види грязелікування глиною

Переваги лікування глиною преимущества лечения глиной

Переваги та види грязелікування.

Грязелікування глиною використовується людьми з найдавніших часів для лікування захворювань. Відомо, що земля володіє потужними цілющими властивостями, які омолоджують і відновлюють здоров'я.

Матеріал, що використовується в основному для грязелікування - глина, взята з глибини більше ніж 10 см від поверхні землі. Глина повинна бути очищена від будь-яких домішок, таких як галька, розкладаючися фрагменти і т.д.


Як грязелікування глиною може допомогти мені?

Грязелікування особливо підходе для лікування шкірних захворювань. Мокра глина абсорбує токсини в шкірі. Використана глина потім викидається.

Грязьові аплікації відновлюють і покращують красу шкіри. Вони підсилюють кровообіг, активізують обмін речовин в тканинах шкіри, покращують колір обличчя і очищують від плям (пігментації) на шкірі.

Грязелікування може бути використано в поєднанні з іншими препаратами при лікуванні: хронічних запалень, викликаних захворюваннями внутрішніх органів, забої, розтягнення зв'язок, фурункулах і ранах.

Грязелікування знайшли корисним в лікуванні захворювань, пов'язаних із загальною слабкістю і нервових розладів. Грязелікування так само може збити лихоманку.


Призначення, при яких грязьові компреси можуть допомогти в лікуванні таких захворювань як скарлатина, грип, кір, набряки, проблеми очей і вух, подагри, ревматизму, розладів шлунка, нирок, дисфункцій печінки, дифтерії, невралгії, сексуальних розладів, головного болю, зубного та інших болів.

Застосування бруду в черевній порожнині може вилікувати розлад шлунка, метеоризм і кишкові запори. Це також корисно в амебіазу, колітах, ентеритах та інших бактеріальних захворювань.

Як мул наноситься на тіло?


Грязелікування:

Глина взята із землі змішується з теплою водою, так що б вона придбала консистенцію однорідної маси. Багно охолоджується, а потім рівномірно розподіляється на смугу тканини. Розмір тканини залежить від того, яка частина тіла обранай для грязьових аплікацій.

Тканина покрита багном накладається на ту частину тіла, яку будуть лікувати. Потім вона накривається зверху такими тканинами як фланель. Грязьові аплікації проводяться від 10 до 30 хвилин.

Грязьові ванни:

Грязьові ванни покривають все тіло. Глина змішується до однорідної маси. Глина розмазується по всій площі великої тканини. Тканиною потім обертають навколо тіла.

Є ще один спосіб грязьових ванн, це просто занурити себе безпосередньо в калюжі з глиною. Багато людей групами занурюються в калюжі бруду, щоб отримати максимум задоволення і користі з грязьової ванни.

Грязьова терапія - грязелікування

Грязелікування стало дуже популярними в силу ряду причин, таких як детоксикація шкіри, кровообіг, очищення шкіри і боротьба зі зморшками. Застосовуючи санаторно-курортне лікування мулом, використовується кілька типів глин і мінералів, які знаходяться в ній. Тим не менш, є види грязелікування, які можуть використовувати все різноманіття різних видів мулу.

Торф терапія:

Торф терапія є одним з видів грязелікування, який має кілька цілей, таких як детоксикація, безсоння, релаксація, артрит, м'язові болі, безпліддя і стимуляції імунної системи. Цей тип мулу містить сірку, гумінові, воду, целюлозу та фульвокислоти. Його можна застосовувати як гарячі або холодні аплікації. Можна також додавати цей мул з гарячою чи холодною водою. Ця Торф'яна терапія може застосовуватися самостійно в домашніх умовах або може бути призначена в спа-центрі.

Грязьова терапія:

Це грязелікування застосовується для лікування шкірних захворювань, радикуліт, остеоартроз, ревматоїдний, гінекологічні, а також загальних проблем, таких як плями на шкірі, зморшки і вугрі. Грязьова терапія коштує дуже дорого і вона може бути виконана в умовах санаторно-курортного лікування мулом. Це багно складається з незайманої глини, мінералів і гумусу.

Парафанго пакети:

Ці аплікації допоможуть при деградації колагену і еластану в шкірі. Мул не тільки заспокоює м'язи, але також знижує локалізовані набряки навколо суглобів. Парафанго пакет містить мінерали вулканічного попелу, екстракт морських водоростей і парафін.

Грязьові маски:

Цей тип грязелікування допомагає в лікуванні дефектів шкіри як чудовий метод боротьби зі зморшками. Грязьові маски коштують недорого і легко доступні в будь-якому магазині краси. Грязьові маски містять барвники та ароматизатори, які можуть викликати алергічну реакцію в осіб, які мають чутливу шкіру.

Грязелікування до санаторіїв Куяльник.

Куяльник Інфо

Мітки інфо: грязелікування глиною, грязьові мулові маски.

Коментарі