Краща дієта і як схуднути взагалі без дієти

Краща дієта лучшая диета как похудеть


Схуднути можна без суворої дієти, але як схуднути ?!

Краща дієта і як схуднути

Чому всі дієти приречені на провал вже у вівторок

Перше і краще правило для схуднення - понеділок не повинен означати обмеження в харчуванні в зв'язку з початком нової дієти. В який день тижня ви починали вашу останню дієту? Швидше за все, це був понеділок. А як далі ...

Близько 46% людей в нашому недавньому дослідженні, заявили, що їх остання спроба приступити до виконання дієти по втраті ваги почалася в понеділок вранці. Отже, ви пам'ятаєте, коли ви зізнавалися собі про провал чергової спроби схуднути на дієті?Близько 31% опитаних людей мали негативний досвід схуднення, який закінчувався у вівторок ввечері. Подібно як і більшість починань у схудненні, дієта з понеділка припиняється на другий день, незважаючи на наші найкращі наміри. Це тому, що всі просунуті дієти засновані на утиску.

Незалежно від того, в чому ви відмовляєте собі - вуглеводи, жири, червоне м'ясо, закуски, піца, сніданок, шоколад - ви напевне налаштовуєте себе на невдачу. Як правило, не має великого значення коли маємо наші кращі "пориви" до ідеалу, чи будемо ми позбавлені любові, відпочинку, телевізора або наших улюблених страв - завжди отримаємо тільки стрес. Будучи позбавлені того, що нам найбільше подобається, ми не здатні нормально жити. Це зводить наші нерви і ставить на спусковий гачок нашу силу волі до зриву (рано чи пізно).

Замість втрати ваги, така "гарна" дієта для схуднення, нас змушує повернутися до минулого режиму харчування і вазі. Так як схуднути ???

Остерігайтеся збільшення калорій

Ніхто не лягає спати худим, а вранці прокидається товстим. Більшість людей які збільшили (або втратили) вагу роблять це поступово, вони не можуть реально зрозуміти, як це сталося. Вони не пам'ятають, змін в їх харчуванні або додержання якогось шаблону дієти. Всі вони дійсно добре пам'ятають чергову невдачу влізти в свої улюблені штани не без того, щоб затримувати дихання або як їм не вдавалося застебнути "змійку".

Це і є небезпека збільшення калорій і як результат - ожиріння. Небезпека всього в 25 додаткових калорій в день - а це 1 пекет шоколадних трюфелів або 5 пакетиків M & Ms, які "упакують" ваш живіт на 2 зайві кілограми протягом одного року.

На щастя, те ж саме відбувається і в зворотному напрямку - на схуднення без спеціальної дієти.

Так все таки як схуднути?!

Одна працівниця втратила близько 11 кілограмів власної ваги, коли ходила на нову роботу протягом перших двох років. Коли її запитали, як вона втратила вагу, вона не могла відповісти. Після деяких настирливих розпитувань, виявилося, що двома роками раніше, вона зробила навмисно зміни в харчуванні і це була відмова від кофеїну. Вона перейшла від кави на трав'яний чай. Це маленька зміна в раціоні, схоже, для неї нічого не пояснювало.

"О, так", - сказала вона, "і тому, що я відмовилася від кофеїну, переставши пити Кока-Колу я скинула 11 кг і схудла".

Вона пила близько шести банок на тиждень - це дуже далеко до серйозної звички, але 139 калорій в кожній Кока-Колі легко перетравлюються на 5 кілограм на рік. Коли вона пішла, вона навіть не знала про те, чому вона втратила вагу і як схудла. В її розумі, з усього що вона зробила, був вирізаний кофеїн.

Невеликі зміни в вашу рутину харчування або у вашій повсякденності може мати велике значення. Проте, зробивши навіть три зміни, в результаті можемо отримати поступовий - але в кінці кінців великий вплив на наш вагу. Ці три зміни можуть дати різницю як у той або зворотний бік, набравши за рік близько 9 кг або 9 кг скинувши.

Які три зміни ви повинні зробити? - відповідь на питання: як схуднути!


Є сотні можливостей на вибір, але кращі з них ті, які відповідають вашим цілям, вашому способу життя, і вони, ймовірно, повинні змінюватися щомісяця.

Краща дієта харчування Корнельського університету, де ми проводили своє дослідження, які невелики зміни призводять до великої, найпростішої і неусвідомленої втрати ваги для конкретної людини. Наприклад, для матері, яка хоче втратити 7 кг, а також поліпшити харчування її двох підлітків, наше дослідження припускало, що вона спробує ці три зміни за місяць:

Попередньо, перед подачею на стіл, продукти високо калорійних страв - треба поділити і половину з них залишити в мисці на кухні. Чи не накривати на стіл те, що деякі називають "багатий стіл", за винятком, якщо це овочі та салати.

Дозвольте собі полуденок, тільки якщо ви з'їли першим фрукт і незабаром ви схуднете.

Використовуйте завжди просте правило "половина тарілки": на вечерю накласти з правого боку тарілки салати, фруктів або овочів. З іншого боку може бути - "крохмаль" і м'ясо. Ось і відповідь, як схуднути легко!

Коли ви більше не одержимі тим, що ви голодні, ви знайдете цей спосіб дієти як легкий для вашого тіла і нарешті зможете схуднути. Краща дієта, це коли ви не знаєте про те, що перебуваєте на дієті. Схуднути можна і без дієт, це принцип того, як схуднути реально. Головне не потрібно відчувати стрес з приводу голодування, до того ж найкраща дієта безпечна для здоров'я.

Схуднути від природи

Не зациклюйтеся на їжі, якщо у вас немає чоловіка, знайдіть собі хлопця. Тільки не йдіть в бар або інтернет на пошуки. Краще уявіть собі, де потенційно і в якому суспільстві міг би зараз знаходитись цікавий вам чоловік і йдіть туди. Як тільки ви будете захоплені, сама природа допомагає бути стрункішою і забути голод і залишити переїдання.

Худнути за часом

Навіть якщо всі способи вам не під силу, спеціально для ледачих є просте правило схуднення - розтягувати прийом їжі якомога на довший час. І почуття ситості прийде до вас раніше, ніж ви встигнете з'їсти все на столі. Поставте поруч годинник і робіть перерву після половини першої страви на 10-15 хв, почитайте журнал, улюблена телепередача або розгадати кросворд. Це спрацює, спробуйте. Успіх схуднення у ваших руках - головне бажання.

Вправи - топимо жир за 10 хвилин

Вправи протипоказані людям із захворюваннями серцево-судинної системи і проблемами опорно-рухового апарату.

Якщо люди придумали відраховувати час, адже в космосі його не існує, тоді створіть свій космос, свій власний час для повноцінного і здорового життя, займайтеся своїм тілом, забудьте про переїдання. Чи не зважуйтеся відразу на 3 день після початку, зважуйтеся на вагах в кінці схуднення, а як схуднути ми вже розповіли. Якщо ви читаєте як схуднути і скинути зайві кілограми, ви вже щаслива людина, тому що більшість людей із зайвою вагою і не мріють про це. Значить ви знайдете другу половинку або повернете колишній інтерес вашого чоловіка, або поліпшивши свою привабливість, помітите спалах інтересу з боку чоловіків. Все не так вже й складно, відновлення карми забезпечено.

Куяльник Інфо

Інфо мітки: сама або не найкраща дієта, втрата ваги, як схуднути без дієт, як схуднути легко, бути щасливою, ефективна дієта, хочу схуднути, схуднути швидко не вийде, то чого вам не скажуть в VIP салонах - як схуднути і похудеть.


Не забувайте відписувати в коментарях, як ви схудли і за який час.

Коментарі