Цвіль в будинку - чим небезпечна і як позбавиться від грибка


Цвіль грибок удалить как

Чорна цвіль - грибок на стінах

Чорний наліт на кахлі у ванній і ніякий засіб не допомагає позбутися від цвілі назавжди. Мабуть, ви вже просто втомилися боротися з цією проблемою в будинку без результату. Проблему з цвіллю ви вирішите прочитавши цю статтю. Які будівельні дії ви вже робили в якості засобу від цвілі ?! Деякі замітки повинні вам допомогти.

Необхідно відзначити, що хороші двері, пластикові вікна і ми часом закупорюють квартиру від природної вентиляції. У гарних якісних вікнах повинен бути режим провітрювання. Здається, що вікна в квартирі завжди повинні знаходитися в цьому режимі. Циркуляція повітря повинна відбуватися постійно, тоді повітря буде, такий справжній, не застояне. Відповідно, цвілі з'явитися шансів набагато менше. Цвіль, це не тільки візуально неприємно, це ж шкідливо для здоров'я. Проблему потрібно усунути.

Для здоров'я дуже важливо дотримуватися чистоти. Адже мікроскопічні спори цвілі знаходяться всюди, у воді, потім потрапляють у повітря і відповідно це потрапляє в організм. Діти коли виходять з ванни дуже часто чхають, це все призводить до неприємних наслідків. Давайте запропонуємо вам приготувати засіб, недорогий засіб з простими компонентами, який здорово обробляє цвіль, ну і в результаті допоможе позбутися від такої проблеми.

Засіб видалення цвілі (грибка)

Для приготування засобу вам знадобляться такі інгредієнти: оцет (важлива інформація - він вбиває 80 відсотків різновиди цвілі які є) для приготування розчину дуже важливий. Борна кислота, всіляка згадка якої викликає шок і паніку. Насправді борна кислота не є токсичною елементом, вона не має запаху, не має кольору і навіть не дратує рани. У підсумку, вона ніяк не зашкодить маленьким дітям.

А ще, дуже важливо не дозволяє домашнім тваринам отруїтися, справа в тому, що з огляду на все перераховане вище, випарів ніяких немає і домашнім тваринам нічого не загрожує. Борна кислота ще з середини 19 століття є прекрасним антисептичним засобом, яке активно використовується і коштує копійки. І вам знадобиться перекис водню. Перекис, має прекрасні антисептичні можливості.

Крім того, в приготуванні засобу ще бере участь вода. Як приготувати засіб: набрати води в якусь ємність - 100 мілілітрів, далі білий столовий оцет - 50 мілілітрів, перекис водню - 50 мілілітрів. Борної кислоти - 25 мілілітрів. Всі інгредієнти змішали, але є один маленький секрет, увага! Обов'язково даний засіб необхідно підігріти до 50 - 70 градусів, ні в якому разі не треба доводити його до кипіння. 70 градусів максимум і відразу можна обробляти місця з цвіллю. Акуратно, краще в рукавичках обробляйте місце проникнення цвілі.


Важлива деталь, за допомогою чого краще наносити засіб? Мочалка може бути, але можна використовувати губку, звичайно ж найкращим вважається щітка у якій штучний ворс по жорсткіше. Вона зніме цвіль і в той же час прекрасно дістане в усі тріщини і шви між облицювальною плиткою. Дівчата з цим впораються досить добре і швидко. Ще, що б проблему вирішити якісно і назавжди, потрібно знімати всі накладки, які закривають доступ до цвілі.

Дивує результат, цвіль між плиткою пішла, шви посвітліли, далі буде профілактика. Для цього через день потрібно обробляти проблемні місця оцтом. Таким чином глобальні проблеми з цвіллю усуваються за два тижні. Тепер ви знаєте як за допомогою бюджетних коштів позбудеться від цвілі. Не чекайте поки цвіль заполонить весь ваш будинок і зашкодить здоров'ю ваших рідних, позбудьтеся від неї вже сьогодні.

Важливо нагадати, якими хворобами небезпечна грибкова цвіль Aspergillus niger і її токсини:

  • Мікоз
  • Астма
  • Бронхіт
  • Поразка шкіри
  • Ураження слизових оболонок
  • Патологія внутрішніх органів
  • Алергія у дітей

Всі ці загрози активні в разі ослаблення імунітету, здоровій людині як правило, нема чого боятися.

Є також благородна пліснява, корисна для людини як наприклад Penicillium антибіотик і Penicillium roqueforti в сирі Рокфор.

Цікавий факт, спори грибів можуть жити в стані анабіозу понад мільйон років.

Куяльник Інфо

Мітки інфо: як видалити цвіль у ванній, засіб видалення грибка, цвіль на шпалерах.

Коментарі