Одеса - активний відпочинок 2021 Гідропорт політ у небо

Активний відпочинок в Одесі 2021


Активний відпочинок 2021 гідропорт активный отдых
Активний відпочинок 2021 аеродром Набережне (Гідропорт)

Набережне (Гідропорт)

Одеса активний відпочинок мотодельтаплан активный отдых
Політ на мото-дельтаплані, літаку, гвинтокрилі. Або Параплан.
Стрибок з парашутом.

Проїзд автобусом №15 від автостанції Привоз, г. Одесса через с. Латовка (межує з санаторієм Куяльник).

Набережне (Гідропорт) - військове містечко, поруч з аеродромом. Аеродром знаходиться в 3 км від санаторію Куяльник на північний захід, наступне за селом Латовка.

Хоч назва аеродрому - Гідропорт і не відповідає взльоту з води, проте це з історії. Ще за часів давніх, поруч з сучасною взлітною смугою на самому узбережжі Хаджибейського лиману був справжній аеродром з літаками АН які плавають по воді. Звісно військовий, звісно давно вже не дійсний.

За неперевіреною інформацією, година оренди вертольота R 44 Robinson разом з пілотом коштує 700 доларів, трохи дорогувато. Проте є альтернатива - двохмісний мотодельтаплан, незабутнє враження від польоту над Куяльницьким і Хаджибейським лиманами.
Першокласний пілот Олександр перед вильотом проведе інструктаж. При цьому, на відміну від вертольота і літака, на мото дельтаплані присутнє почуття вільного польоту - як птах! З крила мото-дельтаплана ведеться відеозйомка, так що буде чим похизуватися дома і перед друзями. Можна показати Одесу і Куяльницький лиман з висоти пташиного польоту. І про пташок, ціна 10 хвилин польоту на мото-дельтаплані всього 1 250 грн.

Є і недорога альтернатива політати, екскурсійний політ на висоті під час стрибків парашутистів з літака АН-2. Обійдеться таке задоволення в 500 грн (обмеження 1 місце).

Якщо цього мало, тоді залишається стрибок з парашутом. Відповідальний крок, де Ви залишаєтеся один на один зі стихією, і можете розраховувати тільки на ... Парашут! Стрибки відновляться можливо до кінця травня.


За минулим цінами, перший стрибок з парашутом коштує 300 грн., В ціну якого входить підготовка і навчання стрибків. Другий і наступні стрибки 200 грн. У зв'язку з останнім подорожчанням всього і вся, ціну стрибка з навчанням краще уточнити. Оновлення 2015: ціна стрибка з парашутом від 700 до 1300 грн - індивідуально, в тандемі від 2000 до 3200 грн. До стрибків з парашутом допускають осіб у віці від 18 + років. Обмеження тіла за вагою до 80 кг. Так що перед стрибками худнемо.

На аеродромі є автомобільна стоянка, готель. Ласкаво просимо в захоплюючий світ екстриму. Якщо ви мрієте літати з дитинства, а часу завжди не вистачає, кидайте все і швидше на активний відпочинок в Гідропорт. Польоти над Одесою заборонені, але хто не порушує правил?! Досвідчений пілот проведе по кромці берегової лінії Чорного моря, а викинувшись з борта в стрибку з парашутом, побачите всю Одесу як на долоні. Щасливого приземлення!

Залишається ще повітряна куля. Одна година катання або базікання на повітряній кулі коштує 9000 грн. Надувайте кульки ...

Гідропорт літак в ангарі гідропорту гидропорт самолет
Літак (гідропорт)

Іноді, звичайно буває парашут не розкривається. Раз в п'ять (за статистикою) років хтось падає з не розкритим парашутом і розбивається. Причини різні, але боятися, що це трапиться саме з вами не варто. Досвідчені інструктори все передбачать і покладуть парашут як треба. За всю історію аеродрому, кілька разів падали і розбивалися літаки, на яких тренуються льотчики. У 80-х роках так сталося, літак впав в Куяльницький лиман. На жаль його так і не знайшли. Інший в 90-х впав в житлові будинки санаторію Куяльник. Ніхто тоді з місцевих не постраждав, окрім самих пілотів, вони на жаль загинули. Екстрім - він такий, але частіше трагедія відбувається через халатність щодо техніки виконання.


Політ на параплані

Як виявилося, на одному параплані можна політати і удвох. Вид на Куяльник з висоти пташиного польоту.

Одеса - спортивна стрільба 2021

Стрільба по мішеням стрелять по мишеням
Якщо мова йде про екстремальний "відпочинок" в 2022, берега лиману Куяльник якомога краще підходять для влучної стрільби по мішенях. Ландшафт дозволяє знизити рівень звукової хвилі при стрільбах до мінімуму. Це допомагає приховати позиції вогнепалу. Саме на Куяльник приїжджають тренуватися різні, сумнівного характеру охоронні служби. Та й напевно, криміналітет тут же тренується, відточуючи руку озираючись на всі боки. Тому, при знаходженні поблизу вогню, порада не ховатися, а навпаки привернути до себе увагу стрілка, що б шалена куля не поранила. Найкраще мати при собі чим відповісти, на випадок, якщо знадобиться. Часи тепер не спокійні.
Гільзи гильзы отдых

Не повторюйте це. Небезпечно для життя і здоров'я! Не боляче поки везе.

Польоти в Одесі з гідропорту с. Набережне Україна. Активно відпочити над Одесою в небі і на землі, екстримальні види розваг.

Куяльник Інфо Одеса

Коментарі

  1. Після того, як для всіх в місті і за містом сонце зайшло, для людей на борту аеростата воно ще в небі. Для них єдиних, серед всіх! Це крім того, що у них швидше за все в цей момент взагалі збулася мрія - полетіти) Чи не це прекрасно? Я відразу згадала в той момент свої стрибки з парашутом, як ми злітали до світанку, зустрічали сонце в небі, стрибали, летіли, приземлялися... а на землі сонце ще не зійшло, коротше, зустрічали два світанку в один день ;) Жити - здорово, а коли здійснюються мрії - взагалі здорово! Бережіть себе, своє життя, любіть його, воно єдине у нас

    ВідповістиВидалити
  2. Полетіли з Одеси7 липня 2020 р. о 14:52

    Якщо приїхали в Одесу, то треба взлітати https://www.facebook.com/poletelivodesse/
    Політ під хмарами від 1500 грн - 10 хв.

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар