Де відпочити майбутній мамі: санаторії для вагітних | Україна


Де відпочити майбутній мамі: санаторії для вагітних

Вагітність нехай і не хвороба, але стан особливий, який вимагає уважного ставлення до свого здоров'я.

У санаторіях і спеціалізованих відділеннях для вагітних вас ще раз обстежать, запропонують розслаблюючі і зміцнючи процедури, забезпечать повноцінним здоровим харчуванням - при цьому не буде необхідності стояти біля плити і мити посуд.


Як правило, в таких санаторіях є басейн, досить місця для прогулянок на чистому свіжому повітрі і цілодобове спостереження медперсоналу.

САНАТОРІЙ «ЖОВТЕНЬ»

Санаторій Жовтень санаторий октябрь
Жовтень
Санаторій «Жовтень» знаходиться в передмісті Києва в лісопарковій зоні Конча-Заспа на березі Дніпра. На території в 23 га спеціально обладнані місця для відпочинку, розроблені маршрути дозованої ходьби і теренкури, а взимку лижні прогулянки - це основа фізичної реабілітації. У відділенні для вагітних ви будете під цілодобовим наглядом акушерки і чергового лікаря. Проживання в 2-місних номерах з усіма зручностями, якщо немає медичних протипоказань можливе розміщення в 1-місному номері або «люксі».

У санаторії вам запропонують:

  • Збалансоване харчування
  • Лікувальну нордичну ходьбу
  • йоготерапії
  • Заняття на профілакторі
  • Євмінова
  • басейн
  • Аеро плюс фітотерапію і ще багато чого.
Адреса: г. Киев, Конча Заспа, Столичне шосе, 27 км. Тел .: (044) 259-20-32, (044) 259-15-70

САНАТОРІЙ «ВЕЛИКИЙ ЛУГ»

Санаторій розташований в екологічно чистій зоні на березі Дніпра в місті Запоріжжя і володіє унікальними природними ресурсами. Є спеціалізоване відділення для оздоровлення вагітних з акушерською та екстрагенітальною патологією в терміні від 12 до 32 тижнів.

За 24 дня ви зможете не тільки повністю розслабитися під постійним контролем медиків, а й прослухати курс про підготовку до пологів, насолодитися ароматерапією, прийняти трав'яні, морські та кисневі ванни. Ваш раціон буде продуманий і збалансований триразове харчування з підвищеним вмістом білків, магнію, заліза і вітамінів, а так само Моршинська мінеральна вода. Є 2-х місні палати з усіма зручностями, одно-, двомісні палати підвищеної комфортності.

Адреса: г. Запорожье, ул. Ленська, 45 Тел. (061) -286-98-77


САНАТОРІЙ «ВИСОКИЙ»

Санаторій Високий санаторий высокий
Високий
Санаторій знаходиться в чудовій парковій зоні в 18 км від м Харкова. Вагітні жінки з терміном вагітності від 12 до 35 тижнів проходять в санаторії реабілітаційне лікування. Тут є як двомісні, так і одномісні номери з усіма зручностями. З розваг: дискотека, кінозал, бібліотека, більярд, настільний теніс, крита спортивна зала, спортивний майданчик, салон краси, сауна, масажний кабінет, туристські послуги, екскурсії.

Адреса: Харківська обл., Харківський район, смт. Високий, вул. Кооперативна, 43 Тел: (057) 746-44-40


САНАТОРІЙ «КАРПАТИ»

Санатрій Карпати санаторий карпаты
Карпати
Відпочити і розслабитися в Карпатах можна навіть усією сім'єю! Санаторій Карпати розташувався в зоні кліматобальнелогічного курорту Карпати, в мальовничому урочищі Берегвар, в долині річки Латориця, притоці річки Тиса. На відстані 10 км. від санаторію міста Свалява та 16 км. - Мукачево. Санаторій складається з трьох спальних корпусів - №1 (7-поверхів), №3 (3-поверху), №5 (2-поверху), номера від двомісного стандарту, до «люкса», все зі зручностями. В санаторії є спеціалізоване відділення для реабілітаційного лікування вагітних з порушеннями перебігу вагітності, з акушерською та екстра генітальної патологією.

Адреса: Закарпатська області, Мукачівський район, с. Карпати 1 Тел .: (031) 317-33-07

Йога для вагітних допоможе розвантажити спину і підготує до легких пологів

САНАТОРІЙ «ЛЕРМОНТОВСЬКИЙ»

Санаторій Лермонтовський санаторий лермонтовский
Лермонтовський
Один з найстаріших санаторіїв України, з багатою історією і досвідом лікування і відпочинку. І є частиною цілого комплексу, під назвою «Лермонтовський курорт». Знаходиться санаторій фактично на морському узбережжі, поруч з колишнім Олександрівським парком (нині парк Шевченка). Тут відділення для вагітних, причому можна як просто відпочити і отримати задоволення, так і пройти курс лікування і відновлення при тяжкому перебігу вагітності. В санаторії є три види номерів - економ, стандарт, номери підвищеної комфортності (Люкс).

Адреса: г. Одесса, Лермонтовський провулок, 2 Тел .: (048) 722-63-41, (048) 722-66-76

Нещодавно санаторій повернули у власність держави, можливісь бронювання варто запитати.

САНАТОРІЙ «ПЕРЛИНА ПРИКАРПАТТЯ»

Санаторій Перлина Прикарпаття санаторий жемчужина прикарпатья
Перлина Прикарпаття
У центрі знаменитого курорту Моршин розташувався один з наймолодших місцевих санаторіїв «Перлина Прикарпаття». У відділенні для вагітних вам забезпечать постійний догляд, порекомендують лікувальні процедури, які допустимі і корисні на вашому терміні вагітності, ви зможете пройти курс справжньою лікувальної моршинської води - бювет знаходиться в 100 м. Від санаторію.

Адреса: Львівська обл., М Моршин, вул. С. Бандери, 5 Тел .: (032) 606-23-79

САНАТОРІЙ «УКРАЇНА»


Санаторій Україна санаторий Украина
Україна
Санаторій «Україна» знаходиться в 15 км від Києва в мальовничому містечку Ворзель. Чисте повітря, упорядкована територія і медичний контроль, допоможуть відпочити і розслабитися. Крім відділення для вагітних, тут ще є така послуга, як підготовка до вагітності. У санаторії чекають вас, якщо вагітність протікає без проблем і якщо виникли ускладнення. З лікувальних процедур тут пропонують Лікувальні процедури: фізіотерапію, масажі, водні процедури або бальнеологія, спелеотерапію, гідроколонотерапія, аромопсіхотерапію, кліматотерапію, фітотерапію, лікувальну гімнастику.

Адреса: Київська область, смт. Ворзель, вул. Стражеска, 26 Тел .: (050) 947-06-66, (067) 356-67-82

САНАТОРІЙ «ХОРОЛ»

Санаторій Хорол санаторий
Санаторій Хорол
Санаторій «Хорол» об'єднує універсальні можливості новітніх методик лікування, цілющу силу Миргородської мінеральної води і всі переваги СПА-відпочинку. Відділення для вагітних жінок приймає майбутніх матусь на терміні від 12 до 32 тижнів. Проводяться обстеження і забезпечують постійний медичний моніторинг. У санаторії «Хорол» майбутнім мамам допомагають не тільки оздоровитися, а й підготуватися до пологів. Для цього у відділенні діє «Школа матері». Санаторій «Хорол» має власний автоматичний бювет мінеральної води

Адреса: м Миргород, вул. Гоголя, 112

Моя дитина в санаторії - онлайн журнал для сучасних батьків: вагітність, пологи, розвиток дитини.

Де ще відпочити з дитиною - зоопарк або біопарк

Медичний інформаційний портал санаторію Куяльник Інфо
Мітки Інфо: майбутнім мамам, профілактика перед пологами, зміст, вагітність, елітний пологовий будинок, розвиток плода, підготовка до пологів.

Санаторій Куяльник

Коментарі