Відпочинок в Одесі на природі

Відпочинок в Одесі на природі - Куяльник

Відпочинок на природі отдых на природе
Вилазити по стінці вылезти по стенке
Ви приймаєте лікування в славному санаторії Куяльник і закінчуючи всі процедури, плануєте провести дозвілля з інтересом і користю?! Залежно від ваших уподобань відпочинку, при наявності спорядження і досвіду, можете полазити по стінах. Піднятися в повітря і подивитися на лиман з висоти пташиного польоту.

Парашут отдых


Їжа на вогні еда отдых


Поїздка за місто

Мандрівка на природі путешествие природою
Ще одна небезпека підстерігає авто туристів на березі лиману під час активного відпочинку. У сонячну погоду, берег схожий на цілком сухий і твердий грунт. Це тільки на вигляд, якщо копнути грунт на п'ять сантиметрів, то побачимо чорний бруд. Ще глибше вже жижа. До якогось моменту бруд, вкритий кіркою піщаного кольору тримає автомобіль, але варто тільки хоч одним колесом провалитися на половину в грязі, як машина при будь-якій спробі вибратися сідає на "черево" кузова.

Слід від колеса след на соли
Три - п'ять годин наполегливої ​​боротьби, пошук всього, що можна визначити як "тверде", можливо і допоможуть вибратися. Іноді ситуація заходить в глухий кут, тоді тільки трактор витягне з грязьовий пастки. Проблема в тому, що, нема в що уперти домкрат, камені підкладені під колеса засмоктуються в бруд. Можна годинами безрезультатно боротися зі стихією.

Так повернувшись до Одеси непереможеним стихією, до точки старту - санаторій Куяльник, вас виразно чекає слава! Який ще відпочинок в Одесі може зрівнятися з такою пригодою, боротьба порівняна хіба що в ралі Париж-Дакар і залишитсья яскравим спалахом серед міської метушні днів.

Вело мото відпочинок

Мотоцикл відпочинок на природі отдых на природе
Набагато простіше "об'їхати" лиман на двох колесах. Не важливо з мотором або без. Під час подорожі слід запланувати привал з гарячою їжею на багатті і для кави. На важких ділянках доведеться в руках преносити двоколісного друга, коли проїзд буде обмежений. Ніхто не обіцяє тільки легкої прогулянки 🙂 Ландшафт пологого берега лиману часто змінюють зсуви з глини.

Маршрут переходу доводиться вибирати на місці. Мало хто наважився на такий пробіг. Але ці щасливчики з року в рік, повертаються на куяльницькі стежки, що б ще раз отримати насолоду від усамітнення з дикою природою і відпочити. Подейкують, що заряду енергії від поїздки, вистачає на весь трудовий рік.

Шашлик на природі

Шашлики в Одесі

М'ясо на грилі, шашлик і навіть смажена риба. Ну і звичайно ж, солодощі для дітей. Мальовничі місця для відпочинку в Одесі. Лівий берег лиману під Одесою.

Дорогий та комфортний відпочинок перехід по посиланню

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Відгуки лікування в санаторії ім. Пирогова, Куяльник

Санаторий Куяльник | Стоимость лечения в Одессе 2020

Ціна курсівки в санаторій Куяльник

Веб-камера біля Дюка – Приморський бульвар Одеса прямий етер

Веб камера – пляж Аркадія прямий етер

Веб камера Одеса в прямому етері – прямі трансляції Odesa online

Веб камера Привокзальна площа – Одеса Залізничний вокзал