Відпочинок в Одесі на природі 2021

Відпочинок в Одесі на природі - Куяльник 2021

Відпочинок на природі отдых на природе
Вилазити по стінці вылезти по стенке
Ви приймаєте лікування в славному санаторії Куяльник і закінчуючи всі процедури, плануєте провести дозвілля з інтересом і користю?! Залежно від ваших уподобань відпочинку, при наявності спорядження і досвіду, можете полазити по стінах. Піднятися в повітря і подивитися на лиман з висоти пташиного польоту.

Парашут отдых


Їжа на вогні еда отдых


Поїздка за місто

Мандрівка на природі путешествие природою
Ще одна небезпека підстерігає авто туристів на березі лиману під час активного відпочинку. У сонячну погоду, берег схожий на цілком сухий і твердий грунт. Це тільки на вигляд, якщо копнути грунт на п'ять сантиметрів, то побачимо чорний бруд. Ще глибше вже жижа. До якогось моменту бруд, вкритий кіркою піщаного кольору тримає автомобіль, але варто тільки хоч одним колесом провалитися на половину в грязі, як машина при будь-якій спробі вибратися сідає на "черево" кузова.

Слід від колеса след на соли
Три - п'ять годин наполегливої ​​боротьби, пошук всього, що можна визначити як "тверде", можливо і допоможуть вибратися. Іноді ситуація заходить в глухий кут, тоді тільки трактор витягне з грязьовий пастки. Проблема в тому, що, нема в що уперти домкрат, камені підкладені під колеса засмоктуються в бруд. Можна годинами безрезультатно боротися зі стихією.

Так повернувшись до Одеси непереможеним стихією, до точки старту - санаторій Куяльник, вас виразно чекає слава! Який ще відпочинок в Одесі може зрівнятися з такою пригодою, боротьба порівняна хіба що в ралі Париж-Дакар і залишитсья яскравим спалахом серед міської метушні днів.

Вело мото відпочинок 2021

Мотоцикл відпочинок на природі отдых на природе
Набагато простіше "об'їхати" лиман на двох колесах. Не важливо з мотором або без. Під час подорожі слід запланувати привал з гарячою їжею на багатті і для кави. На важких ділянках доведеться в руках преносити двоколісного друга, коли проїзд буде обмежений. Ніхто не обіцяє тільки легкої прогулянки 🙂 Ландшафт пологого берега лиману часто змінюють зсуви з глини.

Маршрут переходу доводиться вибирати на місці. Мало хто наважився на такий пробіг. Але ці щасливчики з року в рік, повертаються на куяльницькі стежки, що б ще раз отримати насолоду від усамітнення з дикою природою і відпочити. Подейкують, що заряду енергії від поїздки, вистачає на весь трудовий рік.

Шашлик на природі 2021

Шашлики в Одесі

М'ясо на грилі, шашлик і навіть смажена риба. Ну і звичайно ж, солодощі для дітей. Мальовничі місця для відпочинку в Одесі. Лівий берег лиману під Одесою.

Дорогий та комфортний відпочинок перехід по посиланню

Куяльник Інфо Одеса 2021

Коментарі