Геморой - сучасні методи лікування

Геморой - малоінвазивні методи лікування без болю

Геморой лікуання геморрой лечение
Геморой
Поява сучасних високотехнологічних малоінвазивних методів лікування геморою викликало можна сказати революційні зміни в нашій спеціальності. За останні 15 років ситуація в проктології особливо в амбулаторній, змінилася докорінно. Якщо раніше проктолог який веде прийом в поліклініці займався в основному діагностикою і відбором пацієнтів для направлення в хірургічне відділення, то зараз 80 відсотків ми можемо вилікувати не вдаючись до лікарняного, тобто лікування в стаціонарі.

Будь-яке лікування починається з діагнозу.

Добре лікує той, хто може правильно діагностувати. Необхідність гарного та якісного діагностичного процесу ніхто не відміняв і не може скасувати. А 80% правильного діагнозу це змістовна, правильно побудована розмова з пацієнтом. Це ні в якій мірі не зменшує ролі обстеження. Обстеження в проктології ґрунтується на клінічних дослідженнях.

Це огляд оком, це обмацування пальцем і це огляд порожнини прямої кишки за допомогою приладів, але приладів прямого бачення. Це коли отримані дані не пропущені через комп'ютер, то є безпосередні відчуття лікаря. Це ще раз все в сукупності говорить про те, що головне в проктології кваліфікація лікаря. Недостатньо купити лігатор, недостатньо купити відеоендоскоп. Якщо до цього не додано клінічні знання і навички, то цей діагноз швидше буде передавати думку комп'ютера, а не лікаря.

Для багатьох пацієнтів підготовка до огляду проктолога в деякій мірі страшніше ніж сам факт походу до лікаря. Треба сказати, що звичайно в якійсь мірі це все демонізувала свідомість громадськості. Проте дійсно пити вдома фортранс, форлакс і потім цілу ніч безперервно очищатись і змученим йти на прийом до лікаря важко. Або добу безперервно клізми ставити нескінченні, не кожному це звісно і хочеться робити.

У хорошій клініці є можливість підготувати пацієнта безпосередньо перед прийомом лікаря, для цього потрібно хвилин 30. Якщо є приміщення де професійна людина ставить клізму невеликого обсягу, це дуже зручно для тих людей, хто може прийти на прийом до проктолога після довгого трудового дня. Це важливо для людей похилого віку, одиноких, яким ну просто ніяк в дома цього не зробити. Це важливо для людей у ​​яких є проблеми з руками, у неврологічних пацієнтів. Тому це нововведення вважається дуже цінним.

Геморой 2 стадії, це коли пацієнт уже бачить, що у нього після спорожнення кишки, ніякого там натужного, а звичайного, щось із заднього проходу виглянуло, а потім сховалося. І так само всі скарги - свербіння, біль, вологе, виділення крові. У декого це буває дуже рідко, у когось це буває по кілька разів на тиждень. Рекомендації європейського союзу колопроктологів, за методом є вибір лікування геморою 2 стадії.

Чим лікують геморой на 2 стадії?

Основним (очевидно назавжди залишиться цим методом) і провідним є лігування латексними кільцями. У чому полягає цей метод, згадайте, як лікували в молодості бабусі свої бородавки?! Вони зав'язували їх під корень тонкою шовковою ниткою. Без припливу крові бородавка пересихала і відвалювалася. Точно така ж дія відбувається в організмі з гемороїдальними вузлами. Під основу вузла за допомогою спеціального апарату через наноскоп одягається гумове кільце, зтискає відросток гемороїдального вузла.

Оскільки це тканина, не шкіра, ніжна насичена водою тканина засихає протягом 3-4 днів. За цей час вузол перетворюється на струп і мимоволі йде під час спорожнення організму. Кільце, як і м'який струп виходить через випорожнення. Так само з організму виводиться і кільце. Частина що залишилася, майданчик який утворився на слизових, щвидко затягується протягом 8-10 днів.

Склеротерапія лікування - метод лікування.

Склеротерапія, це метод пов'язаний з введенням в товщі гемороїдальної тканинини ліків, яки її руйнують. Зруйнована гемороїдальна тканина організмом всмоктується. Вводиться невелика кількість руйнівних ліків 1 см3, то стільки ж тканини і руйнується. Розсмоктується вона протягом 3-4 днів.

В результаті цього процесу гемороїдальний вузол зморщується, а найголовніше, миттєво припиняється кровотеча. Не потрібно спокушатися швидкістю успіху, для того щоб геморой пішов з вашого життя, потрібно склеротерапію доповнити лігуванням.

Ось це є ноу-хау в лікуванні, поєднання використання склеротерапії та лігування. Цей метод застосовується при 3 стадії геморою, коли вузли на стільки великі, що заправлення вимагає допомоги рукою. Коли кровоточать гемороїдальні вузли, коли людина від недуги вже стає кольору слонової кістки.

Сургитрон - лікування за методом радіо хвилі.

Сургитрон, це один з видів електрохірургії. Вся родзинка полягає в частоті електромагнітних коливань з якими лікарі працюють. Частота в якій працює Сургитрон, це мегагерци, тобто, це радіо хвиля. Винахіднику Сургитрон пощастило, він випадково натрапив на цю частоту яка ідеально підходить для впливу на біологічні структури. Вона не палить, вона не викликає некрозів і тим самим усувається можливість попадання інфекції.

За великим рахунком, Сургитрон може працювати не обробляючи шкіру спиртом і йодом. Справа в тому, що лікар не торкається ріжучої частиною до шкіри. Ріже хвиля. Якщо пацієнт відчуває, що антена прилипає, значить просто потрібно збільшити потужність різання. Все це відбувається як в мультфільмах або в іграх. Тобто лікар веде антени, а тканина дивним чином розповзається.

Є звичайно певні тонкощі застосування Сургитрона, але це вже такі чисто лікарські штучки. Сургитрон сам ріже, він сам і заварює, кровотеч при Сургитроні не буває. Через рік коли подивитися в зону попереднього втручання, найчастіше її неможливо знайти, тому що шкіра навіть за кольором не відрізняється. Це не рубець, це справжня відновлена шкіра.

Які процеси можна лікувати за допомогою Сургитрон? По-перше, те що залишилося навколо заднього проходу після пологів. Якщо сліди досить великі, якщо анальні бахромки чималі, то це ускладнює життя. Просто гігієну цього місця підтримувати досить складно. Крім цього вони можуть загострюватися, тому що ці анальні бахромки, це те що залишилося від зовнішніх гемороїдальних вузлів.

Від загострення зовнішнього гемороїдального вузла ніхто не застрахований. Для цього необов'язково запор отримати або пронос, це може бути на рівному місці від важкої розмови з ближніми або начальства. Сургитрон дозволяє прибрати бахромки, позбавляючи вас від ускладнень пов'язаних з тромбозом зовнішніх гемороїдальних вузлів.

Дорогі друзі, захворювання прямої кишки можуть бути страшними і можуть бути менш страшними, але всі вони заважають жити повноцінно і радісно. Якщо вас турбують речі які здаються вам неважливими - свербіж, змочене, якісь жалюгідні сліди крові на папірці або на унітазі, не відкладайте справу в "довгий ящик". Ідіть до проктолога.

Лікування геморою народним методом

Кращим народним засобом визнаний звіробій. Гарячі ванночки 36-37 ° C з запареною трави звіробою зменшують кровотечу, знижують больовий синдром. Варто приймати 3-5 разів на день по 15-30 хв., Підігріваючи ванночку протягом дня. За результатами лікування звіробоєм сторожового горбка: зупиняє кровотечу, зменшує болючість.

Народні методи лікування геморою підійдуть в тих випадках, коли з якихось причин візит до лікаря затримується. Але ж так хочеться завжди бути здоровими.

Мітки інфо: чим лікувати геморой, методи лікування - варикозне розширення вен прямої кишки, без болю.

Коментарі