Остеохондроз - лікування і перші симптоми

Лікування при остеохондрозі

Лікування при остеохондрозі остеохондроз
Остеохондроз - ураження хребта, в основі якого лежать первинні процеси деструкції і дегенерації в меж-хребцевих дисках з наступним залученням тіла суміжних хребців, дистрофії зв'язкового апарату і меж-хребцевих суглобів до повного знерухомлення всіх складових хребта.

Поперековий остеохондроз

Остеохондроз
Загострення захворювання, починається гостро після травми або в момент фізичного напруження, або не координованого руху, а так само при емоційному і фізичному навантаженні. При цьому спостерігається напруження м'язів поперекової групи, так званий «простріл», гострий біль при остеохондрозі і знерухомлення. Якщо на початку остеохондроз поперекового відділу характеризується слабким болем в попереково-крижовому відділі, то через кілька років, біль віддає вже в ногу.

Грудний остеохондроз

Остеохондроз грудного відділу хребта, не так просто виявити відразу і визначити симптоми хвороби. До таких симптомів можна віднести артрози (реберно-поперечний, реберно-хребетний), невралгія (між-реберна). Остеохондроз грудного відділу хребта досить часте захворювання, що виявляє себе слабкиим і посилюючим при вдиху болем. Біль може посилюватися, якщо натиснути на ребра хворого при артрозі (реберно-поперечний, реберно-хребетний).

Шийний остеохондроз

Біль, при остеохондрозі шийного відділу хребта, може приступити різко, без всякого попереднього, хворобливого стану. Але частіше хвороба починає давати знати про себе поступово, на початку ниє шия, пізніше біль віддає в плече. Розвиток хвороби проходить повільно, з віком тільки прогресуючи.

Грязелікування остеохондрозу

У період ремісії майже при всіх видах остеохондрозу хребта, показано грязелікування Куяльницьким мулом з метою профілактики, усунення залишкових симптомів, а так само проти-рецидивного лікування.

Як вже відомо, Куяльницький мул це свого роду, знеболюючий засіб при больових симптомах остеохондрозу хребта. Що є безсумнівним полегшенням при лікуванні хвороби. Лікувальна грязь так само володіє десенсибілізуючою (придушення алергічних реакцій) і протизапальною дією. 


Головні якості лікувальної грязі - зменшення дистрофічних (деградація тканин міжхребцевих дисків, суглобів, кісткової тканини, зв'язкового апарату) проявів і стимуляція процесів відновлення. Грязелікування відновлює роботу периферичної, вегетативної нервової системи і покращує трофіку (клітинне харчування) сполучених утворень в між хребцевому зчленуванні.

Грязелікування в стані ремісії обумовлюється застосуванням грязьових аплікацій температурою 38 ° С, тривалістю до 15 хвилин з інтервалом через день.

Життя минає швидко, а лікування потребує дорогих ліків і часу. Тільки лікувальна грязь Куяльника здатна по справжньому повернути здоров'я в хребет. Не використовуючи лікарські препарати, природним шляхом, без ускладнень для організму вилікувати опорно-руховий апарат сьогодні реально. Досить намазати лікувальний мул і біль в спині знімає як рукою, 10 таких процедур здатні воскресити до життя будь-яку хвору людину.

Купання в ропі лиману

Насправді плавання абсолютно точно зцілює від остеохондрозу, навіть без застосування лікувальної грязі. У це нескладно повірити, адже вже досить давно для лікування хребта використовують підводне витяжіння. Вода є свого роду гіроскопом, стабілізуючим тіло в просторі. Занурюючи тіло в невагомий стан знімається навантаження на міжхребцевий хрящ. У такому положенні між хрящем і суглобом з'являється просвіт, синовіальна рідина відновлює надходження в суглоб. Далі відбувається процес регенерації хрящової тканини силами організму.

При купанні в Куяльнику, мул лікувальними властивостями взаємодіє на організм через ропу, обмінюючись з нею макро і мікроелементами постійно. Таким чином, посилюючи обмін речовин в організмі і в хребті за допомогою ропи, можна повністю вилікувати спину або на дуже довгий термін прибрати біль. Купатися необхідно тільки в теплій воді, значить лікування краще проводити влітку при гарній погоді.

Альтернативні методи лікування

Остеохондроз - найпоширеніше і досить болісне захворювання. Засоби від нього є. По-перше - масаж. Тільки професійний, звичайно. Крім того, фізичні вправи, краще проводити під наглядом фахівця з лікувальної фізкультури.

Найпоширенішим способом позбутися від болю в попереку є проста вправа, висіти на перекладині кілька хвилин в день. Вага тіла буде працювати на розтягнення хребта, основний принцип вправи зняти тиск на міжхребцевий диск.

При болях добре допомагає настій у воді кореня петрушки з часником і лимоном.
Нарізати на шматки і розмолоти в м'ясорубці корінь петрушки, залити холодною водою і настояти одну добу, процідити.

  • Корінь петрушки - 200 грам
  • Часник - 100 грам
  • Лимон - 3 штуки
  • Вода - 1 літр
  • Пити по 1 столовій ложці 3 рази на день.

Простріл (люмбаго)

Рецептів для лікування прострілу безліч

Мазь з яєць, оцту і соняшникової олії втирати невеликими порціями в місце, де болить.
Намазати поперек тертою чорною редькою, прикрити тканиною. Тримати, скільки вистачить терпіння.


Втирати на ніч настойку з оцту, меду і соди. Розтирати вовняною тканиною. Зазвичай достатньо 1-2 сеансів.


Накласти компрес із суміші алое, меду і горілки. Тримати не менше півгодини.


Накласти на поперек тонку тканину або марлю, поверх тканини намазати тісто з житнього борошна зі скипидаром. Робити Так на ніч протягом 10 днів.


Змішати воду, оцет, мед і питну соду. Збовтати і настоювати 5 днів.  • Оцет - 1 склянка
  • Мед - 2 чайні ложки
  • Сода питна - 2 чайні ложки

Анатомія хребта

Біомеханіка міжхребцевих дисків і причини виникнення болю в спині при остеохондрозі.

Куяльник Інфо

Відносно остеохондрозу шийно-плечового суглоба можна прочитати за посиланням.

Інфо мітки: остеохондроз, поперековий остеохондроз, грудної остеохондроз, шийний остеохондроз, остеохондроз не вирок: симптоми остеохондрозу і лікування грязями.

Коментарі