Санаторій Куяльник сьогодні - реалії розвитку до 2022

Куяльник сьогодні сегодня

Куяльник 2020


Діти Куяльник дети
Цей рік для нас стане переломним на етапі поліпшення якості надання послуг на курорті «Куяльник». Ми переходимо на актуальну і сучасну методику роботи і взаємодії.

В рамках поліпшення роботи в санаторії планується у 2021 році повна автоматизація роботи з паперами і звітами, а саме: абсолютно вся інформація буде занесена в комп'ютер і доступна всім співробітникам курорту. Подібний підхід призведе до поліпшення клієнтського сервісу на кожному з етапів взаємодії з гостями. Сучасні процеси в роботі допоможуть нам повноцінно налаштувати абсолютно всі аспекти обслуговування, вивчити потреби відпочиваючих і максимально швидко реагувати на пропозиції та побажання гостей.

Для нас це вагома причина для запуску відділу Контролю якості. Це необхідний захід, який допоможе нам зрозуміти нашого гостя, його «болю» в плані взаємодії з санаторієм і вибудувати всі процеси правильним чином, щоб кожен залишився задоволений своїм лікуванням і обслуговуванням фахівцями курорту в цілому.

Ми дбаємо про наших гостей і щиро хочемо, щоб ви відчували цю турботу через наші послуги. Головне завдання на майбутній сезон - звести до мінімуму формальності за допомогою автоматизації і відновити величезний санаторій з унікальними цілющими грязями. Ви завжди можете до нас звернутися за телефоном +38 (063) 521-65-66 або написати нам електронного листа. Слідкуйте за нашими оновленнями!

Оновлення та поліпшення - наша мета у 2021.

Переродження від радянської спадщини в національний курорт

Протягом багатьох років Куяльник був кращим санаторієм. Спочатку у всій Імперії. Потім в Радянському Союзі. Тепер же «Куяльник» - це не більше, ніж пара крутих локацій для фото, приїжджають в санаторій лише «патріоти» грязьового лікування.

Чому б не приїжджати сюди просто так, погуляти? Новий «Куяльник» - це величезна упорядкована територія далеко від міської суєти. Все ще цікавитеся путівками на Мертве море? Даремно. Пора підтримати український продукт.

Наша мета - перемога над безнадією. Ми створюємо те, що затребуване завжди. Ми бачили, що може бути краще, розуміємо, що означає хороший сервіс і знаємо як домогтися результату.

Європейські стандарти - наш напрямок. Для «Куяльника» настав час нових технологій. Все, що можна спростити - ми спрощуємо і автоматизуємо.

Ми створюємо ефективну систему управління санаторієм, використовуючи інструменти сучасного маркетингу, які дозволять створити комфортні умови перебування для нових і постійних гостей.

Ми віримо в Україну і в її спадщину, і впевнені, що національний курорт потрібно зберегти і розвивати. І ми готові зробити це. У нас є потенціал, бажання і зовсім мало часу для цього.

Суботник на Куяльнику

2 листопада близько 10 години ранку ми вирушили на територію Куяльницького лиману, щоб прибрати сміття, зібрати листя і, звичайно ж, висадити дерева. Ми шалено раді, що зібралося так багато небайдужих до долі території курорту людей.

Як підсумок, спільними зусиллями одеситів і співробітників санаторію ми висадили 250 дерев (до речі, кожне відзначено іменною табличкою), зібрали дуже багато мішків сміття (ми збилися з рахунку приблизно на 76) і просто весело провели час з музикою, чаєм і частуваннями.

Хочете взяти участь в наступному суботнику в рамках проекту «Куяльник 2.0»?
Слідкуйте за новинами в наших соціальних мережах!

Поділіться досвідом - станьте частиною нової історії.
Наше перше завдання - зрозуміти, тому ми вже запустили опитування серед співробітників і гостей санаторію. І нам неважливо, чи були ви у нас вчора або ще в роки Радянського Союзу. Важливий ваш досвід! Розкажіть про нього максимально докладно, і разом ми зробимо найкращу оздоровницю України.

Санаторій Куяльник сьогодні оновлюється 2021

Їдальня Куяльник столовая санатория куяльник
Керівництво санаторію Куяльник сьогодні активно проводить реконструкцію старовинних будівель силами обслуговуючого персоналу та благоустрій території курорту.

Санаторію Куяльник є що показати після виконаної роботи в плані благоустрою території.


Невеликий фото огляд 2014 року на цю тему.

По мірі надходження свіжих подій або змін в зовнішності курорту, стаття оновлюється.

Павлов Іван Петрович куяльник
Відпочинок отдых куяльник одесса
Поліклініка санаторію Куяльник. На фасаді будівлі видно сліди косметичного ремонту.

Очікувати призначені процедури можна в приємній, затишній обстановці.

Бюст великого українського вченого, академіка Івана Петровича Павлова (1849-1936г). В результаті багаторічних досліджень, академік Павлов досяг вершин в пізнанні механізмів травлення. Ці заслуги були належним чином відзначені світовим співтовариством і в 1904 р Павлов був нагороджений Нобелівською премією.

Басейн Куяльник

Басейн Куяльник бассей санатория куяльник
Години роботи басейну: з 8-00 до 15-30 без перерви на обід. Вихідний - неділя.

За додаткову плату, відвідати в комплексі басейн може будь-хто. Комплекс "Дари Куяльника", в нього входять: басейн, інфрачервона сауна, грязьовий пілінг 1 процедура коштує - 90 грн, абонементи на 5 днів - 450 грн і 10 днів - 800 грн.
Є ще "медовий пілінг" вартістю 150 грн за сеанс.

"Дари Куяльника" басейн: вартість 1 процедури - 60 грн, абонемент на 5 відвідувань - 250 грн, абонемент на 10 процедур - 450 грн. Ті ж процедури для інвалідів відповідно - 50 грн, 200 грн і 400 грн. Для дітей від 7 до 18 років вартість 1 процедури - 40 грн, абонементи 5 відвідувань - 180 грн і 10 відвідувань - 300 грн.

Як відвідувати басейн Куяльник

При відвідуванні лікувального басейну при собі необхідно мати:
  • Купальний костюм,
  • шапочку,
  • гумові капці,
  • рушник.
Особи які не мають даного приладдя до процедури не допускаються.
По закінченню процедури бажано не приймати душ протягом двох годин.
Час сеансу 40 хв.

Користуватися шампунем, милом та іншими засобами заборонено, все таки лікувальна ропа. Шановні відвідувачі, адміністрація поліклініки не несе відповідальності за зникнення особистих речей! Будьте, будь ласка уважні. У роздягальні тренажерного залу є фен. Дівчатам буде дуже приємно після басейну зайти і просушити волосся.


Територія

Доріжки дорожки аллея санаторий куяльник одесса
Там де залишилося старе покриття на доріжках прикрасили пеньками. Дуже гармонійно вписалася в загальний вигляд лава із цільного стовбура дерева.

Хол холл ресепшн санаторий Куяльник Одесса

У холі з'явився ресепшн по європейськи.

Вхід в столову санаторію Куяльник по курортних книжках. Ще зовсім недавно, відпочиваючих обслуговували офіціанти, зараз самообслуговування "Шведьский стіл".

⇓ Нежитловий корпус №3. Чекає свого часу і капітального ремонту.

Санаторій Семашко санаторий Одесса


Офіційний сайт Куяльник Інфо Одеса

Коментарі

  1. Нічого не змінилось, все приховали і видали за нове керівництво, нові гасла, а по суті все так як і завжди - гроші, корупція, мафія, бандитизм і руїни. Той самий персонал, ті ж самі людоненависні хопуги, ще й накинуться на клієнтів за їх же гроші. Це сюреалізм і нестерпних жах в Куяльнику.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар