Реабілітаційний кабінет для прискореного відновлення пацієнтів

Кабінет реабілітації кабинет реабилитации

Реабілітаційний кабінет для прискореного відновлення

Що це?

Кабінет активної реабілітації створений для відновлення після травм опорно-рухової системи, захворювань нервової системи, розробки м'язів і суглобів після перенесеної операції. Також тут готують пацієнтів під час доопераційного періоду для того, щоб прискорити відновлення на опорно-рухової системи в період після операції.

Що є в кабінеті?

Комплекс тренажерів кінезотерапії та розробки всіх груп суглобів, розвитку еластичності м'язів і сухожиль, тренажери для силових і пасивних тренувань під час реабілітації пост травматичних хворих з плегии. Устаткування фірм GYMNESS, Horizon fitness, UGUL привезли прямо з Німеччини. Вони зарекомендували себе на ринку, як кращі фірми, що виробляють обладнання для реабілітації в країнах Європи.

Кому підійде таке лікування?

Активна реабілітація необхідна пацієнтам які перенесли травми опорно-рухового апарату, людей з неврологічними захворюваннями, після перенесених операцій. Для пацієнтів, які тільки готуються до операції на опорно-руховому апараті.

Хто проводить реабілітацію?

Спеціаліст-реабілітолог: висококваліфікований, дипломований фахівець, який пройшов навчання в Польщі, згідно з європейськими стандартами реабілітації.
Тренажери

Тренажери в кабінеті:

1. Gymnesis Circle L тренажер

Тренажер м'язів тіла тренажор мышц тела
Тренажер забезпечує оптимальне регулювання висоти підставки для таза, тим самим, це забезпечує зручність виконання вправ в різних позиціях: бічний і лежачи на животі. Пацієнт виконує базові вправи для м'язів тіла.

2. Gymnesis Circle G тренажер

Тренажер сідничних м'язів тренажор
Цей тренажер створено для інтенсивної опрацювання сідничних м'язів. Є можливість регулювання підпірки під коліно для максимальної зручності. Для вправ використовують гумові стрічки, ремені і обважнювачі на щиколотках, що дозволяє зробити заняття більш інтенсивними.

3. GYMNESIS CIRCLE CT

Тренажер збільшує витривалість м'язів грудної клитини і плечового поясу
Тренажер для м'язів плечового пояса і грудної клітини має міцну стабільну конструкцію і шість пружин для посилення навантаження. Сидіння регулюється. Робота на ньому збільшує силу і витривалість м'язів. Значно поліпшується нервово-м'язова координація.

4. GYMNESIS CIRCLE ST тренажер

Тренажер плечового поясу тренажор плечевого поясаРобота тренажера спрямована на м'язи плечового пояса. Сидіння регулюється за рахунок газової пружини верх і вниз. Вправи на GYMNESIS CIRCLE ST збільшують силу і працездатність м'язів, поліпшується нервово-м'язова координація.

5. GYMNESIS CIRCLE AT

Тренажер для м'язів преса. Завдяки цій вправі добре опрацьовується поперековий відділ хребта. Незважаючи на те, що воно виконується в сидячій позиції, роботи тазостегнових і чотириголового м'язів повністю виключається.

6. GYMNESIS CIRCLE LT

Тренажер колінного суглоба тренажор коленного сустава
Створено для розроблення колінного суглоба і гомілкових м'язів. Міцна конструкція і регуляція сидіння дозволяють виконувати вправи не відчуваючи дискомфорт. Регулярні заняття збільшують роботу м'язів і покращують їх координацію.

7. Horizon fitness Torus 5

Тренажер з розвантаженням на м'язи тренажор с разгрузкой для мышц
Це багатофункціональний тренажер, який спрямований на різні групи м'язів і суглобів. Даний апарат дозволяє виконувати 40 різних вправ для тонусу м'язів.

8. Кабіна UGUL для підвісної терапії

Тренажер-кабіна UGUL для підвісної терапії призначена спеціально для вправ з розвантаженням і завантаженням з використанням блокової системи - невеликих обважнювачів. Виконуються допоміжні, активні, пасивні, активно-пасивні вправи. Широке застосування кабіна знайшла у відділеннях ортопедії, травматології, і неврології. Лікар фізіотерапевт індивідуально для кожного підбирає необхідні позиції, вправи і навантаження.

9. Motomed - тренажер рук та ніг

Мотомед
Мотомед призначений для хворих з порушенням опорно-рухового апарату. Це спеціалізоване терапевтичне обладнання, яке було розроблено за сучасними технологіями в Німеччині компанією Medizintechnik. Тренажер широко використовується в лікуванні м'язових контрактур, паралічу, для реабілітації після травм хребта, і порушення опорно-рухового апарату і т.д. Завдяки тренажеру мотомед поліпшується рухливість суглобів, що так необхідно при контрактурах. Їх лікування - трудомісткий процес, що вимагає багато часу і фізичних зусиль. Але, в результаті лікування кровообіг відновлюється, зникає м'язова скутість після тривалого лежання, йде відновлення м'язів після атрофії.

Сайт - санаторій Куяльник
https://www.kuyalnik.info


Коментарі