Бювет - джерело мінеральної води «Куяльник»

Бювет «Куяльник» джерело лікувальної води

Бювет джерело мінаральної води Україна минеральная вода

Одеський бювет «Куяльник»

Бювет «Куяльник» хлоридно-натрієва лікувально-столова мінеральна вода.
Верхньосарматський водоносний горизонт з глибиною свердловини 90 м.
Час роботи:
8:00 до 13:00
15:00 до 18:30 зачинено
Щодня на території санаторію, неділя - вихідний.
Вхід тільки за санаторно-курортними книжками. (Проте за гривню можна набрати води з собою або просто попити)
Бювет мінеральна вода минеральная водичка
Дуже приємно змінився бювет після ремонту. Можна сказати, старовинний зовнішній вигляд закладу вкрився легким нальотом гламуру. Все дуже виважено і зі смаком підібрано. До речі сказати буде, відмінне місце для фотографування на згадку про Куяльник.

Для порівняння, одеський бювет «Куяльник» сьогодні в стані релаксації і на відміну від минулого вигляду, відрізняється в кращий бік. Відстань від корпусів санаторію близько 700 метрів, пішки йти до джерела 7-8 хвилин.Бювет набрати попити води набрать воды
Сюди можна приходити за враженнями. Якщо звичайно, не звертати увагу на місцевий побут мешканців проживаючих по близькості у будинку. Якщо ви вирішите набрати води з собою, то слід пам'ятати, мінеральну воду в пляшки не відпускають. У бюветі Куяльницьку воду пийте скільки зможете. На смак вода трохи солонувата і тому багато хто віддає превагу газованій воді «Куяльник» з магазину, хоча свердловини різні.

Джерело Куяльник источник
Під куполом бювету залишилися фонтанчики з мінеральною водою в нішах. Точніше, раніше були фонтанчики. Достатьньо було нахилитися як в обличчя цівкою б'є вгору мінеральна вода і вдосталь напитися з цілющого джерела. Сьогодні вони не працюють. Раніше вважалось, все належить народові, а значить напитися живої води міг будь-який хто проходить повз.

Джерело мінеральної води источник менеральной воды

Ну це раніше, а зараз все в приватні руки і кожному хто заплатив, зрозуміло за путівку в санаторій. І тим не менше, ці мушлі в стінах надають особливий колорит Куяльницькому бювету.

Куяльницький бювет- Одеса
Куяльницький бювет- Одеса
Керамічні панно на стіні при вході, як би нагадують нам про божественне походження цілющого джерела. Вода з джерела дійсно лікувальна і призначається до вживання лікарем. Щоденне застосування лікувальної мінеральної води у вигляді питної, може призвести до порушення обміну речовин.

Не менш шляхетно виглядає бювет зсередини. Працює чотири крана.

Джерело

Цілюще джерело води целебный источник воды
Цілюще джерело води
Осторонь залишився занедбаний фонтан. Був час, дітлахи любили бризкатися в ньому.

Мітки Інфо: бювет - одеса, Куяльницький мінеральна вода, цілюще джерело води.


Мінеральна вода Куяльник у продажу.

Коментарі