Купити лікувальну грязь

Куплю мул, лікувальні грязі купити, який мул купувати

Купити мул
Інтернет послуги.

Ціна купівлі лікувальної грязі.

Видобуток і реалізація лікувальної грязі регулюється законом про ліцензування Закон України про курорти ст. 19, контроль здійснюється державною службою геології і надр України.

Як замовити грязь

Яку купити мул? На перший погляд, вибір в Інтернет магазині досить великий, це і натуральний мул, і так звана підготовлена ​​грязь для аплікацій (очищена). Так само можна побачити пропозицію, купити витяжку з лікувальної грязі «Пелодекс».

Всі пропозиції мулових продуктів можна розділити умовно на два види:
1. Створений природою лікувальний мул, без будь-яких змін;
2. Модифікований лікувальний мул і його похідні з метою спростити або методику прийому процедур, або здешевлення доставки продукту клієнту.

Модифікація лікувальної грязі, як правило, спрямована не на збільшення цілющої сили мулу, а на урізання лікувальних властивостей. Різні витяжки, які проголошують нібито про максимальне збереження всіх мікро і макро елементів, що входять в мулову суміш, створюють видимість натурального продукту. 


Але насправді, ніхто не проводив клінічні дослідження, ніде немає результатів цих досліджень, завірені підписами експертів в галузі медицини. А замість висновкив клінічних досліджень, прикладається патент, який не має відношення до результатів лікування і висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Якщо хтось ще вірить в непідкупність державної експертизи, тоді майбутнє цієї країни саме за такими людьми. Але майбутнє попереду, а зараз ...

Наприклад, відомий препарат «Пелодекс» позиціонується виробником як заміна санаторно-курортного лікування, ось цитата з офіційного опису препарату: «висока терапевтична ефективність, простота застосування, відсутність побічних ефектів і відсутність необхідності відвідування курорту зробили « Пелодекс ... ». Все це, вводить в оману хвору людини яка потребує лікування, спрощуючи на перший погляд методику застосування грязелікування.

Пелодекс безумовно має в деякій мірі лікувальний вплив на організм. Та ж ропа, що застосовується для ванн перемішана з мулом, буде в кінцевому результаті успішно оздоровлювати організм, але не зрівняється у застосуванні з лікувальною гряззю. Пелодекс корисний в зимовий період, коли санаторій закритий, а набрати мул в лимані не так просто. Також можна застосовувати Пелодекс при електрофорезі, але замінити лікувальний мул з її потужним лікувальним ефектом, витяжка не може.

Висновок: при незначних порушеннях у здоров'ї можна скористатися не натуральним продуктом, а похідним від лікувальної грязі - Пелодексом. Якщо потрібно отримати максимальний лікувальний ефект при грязелікуванні, тоді ніяких компромісів не може бути. Це повинна бути тільки натуральна, немодифікована (наприклад, висушений мул) і транспортуватися в тих температурних умовах, в яких лікувальна грязь знаходиться в природі.

Купуючи лікувальну грязь, ви купуєте біологічно активне середовище, яка при несприятливих умовах гине. Не можна висушувати мул до пороху, з метою спростити транспортування. Ресурс «Сакські грязі» пропонує аплікації в пакеті по 10 шт. x 240 г. При правильних температурних умовах зберігання і доставки можна сміливо рекомендувати до купівлі, але хто може гарантувати доставку без температурних перепадів. Смужки мулу в таких аплікаційних пакетах при заморожуванні будуть втрачати велику частину своїх лікувальних властивостей. А під сонцем, автомобіль, в спеку може розігріватися до 100 градусів С.

Доставку здійснює відома поштова служба. В Одесі, в одній із філій «***** пошти» можна спостерігати, як тюки з вантажем лежать на вулиці в очікуванні відвантаження для подальшого перевезення до місця призначення. Відомо, офіційно підтверджена інформація, на пошті відсутні обладнані автомобілі або складські приміщення зі збереженням заданого температурного режиму. Це означає, коли на вулиці +42 або -27, лікувальна грязь частково (ніхто не проводив точних досліджень) або повністю (в теорії) втратить свої унікальні лікувальні властивості. Купувати грязьові аплікації влітку або взимку бажано безпосередньо в місцях видобутку мулу, тобто в містах Саки і Одеса.


Варіант доставки з мінімальним ризиком для якості мулу є, купувати краще мул в відрах. Принцип доставки якісного мулу простий, чим більший об'єм, тим складніше при транспортуванні піддати перегріву або заморожуванню цілком всю грязь. Проте, ризик, отримати неякісний продукт залишається. Сприятливим сезоном для покупки лікувальної грязі можна вважати сезони: весна - осінь.

Куяльник Інфо

Вітаємо! Ми з Челябінської області. Підкажіть будь ласка у скільки нам обійдеться замовлення мулу і ропи з Куяльника, на вашому сайті, для дитини 5 років на один курс лікування на дому? До цього грязелікування нам не проводили, тому, бажано вислати детальну інструкцію російською мовою з користування та з ілюстраціями для кращого розуміння.

Мул Куяльника.
Увага, призначати грязелікування повинен лікар.
Доброго часу доби. Цікавить вартість мулу. На сайті не знайшла. Дякуємо

Ціни для довідки

Куяльницький мул - немає в продажу.
Ви можете самостійно приїхати і набрати Куяльницький мул в лимані або зв'язатися з адміністратором по e-mail.

При замовленні мулу вимагайте реєстраційний номер дозвола (ліцензії) на видобуток мулу і дату видачі. Перевірити діючу ліцензію можна на сайті державної служби геології та надр України.
 

Увага! Багато оголошень про продаж нібито якісної грязі лиману Куяльник є шахрайськими, так як не мають ліцензії на видобуток мулу. Єдиний утримувач ліцензії який не продає мул на данний момент є:
32416773 Дочірнє підприємство "Клінічний санаторій ім. Пірогова" "ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України" "УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ" (Адреси: м. Одеса, Суворівський р-н, курорт "КУЯЛЬНИК") Дійсний до 28-07-2034р

Сакська грязь за 1 кг: 50-70 гр

Пелодекс: 115 мл 50 гр; 350 мл 100 гр (незаконний видобуток)

Спасибі, напишіть. будь ласка, розклад роботи магазину, а також чи можна купити 1 кг на пробу, тому що у хворого були болі (колінні суглоби) після застосування
рідкої витяжки з мулу. Або все одно обов'язково купити 3 кг?
Світлана


Відповідь:
Болі в суглобах після або під час застосування лікувального мулу (або витяжки) як правило свідчать про гарний перебіг лікування. Відбувається прискорення обмінних процесів, що при правильному перебігу подій лікує суглоб. Під наглядом лікаря!

Інфо мітки: куплю бруд, купити бруду, куплю лікувальну грязь, лікувальні грязі купити, при бажанні сакські грязі купити.
 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Відгуки лікування в санаторії ім. Пирогова, Куяльник

Санаторий Куяльник | Стоимость лечения в Одессе 2020

Ціна курсівки в санаторій Куяльник

Веб-камера біля Дюка – Приморський бульвар Одеса прямий етер

Веб камера Привокзальна площа – Одеса Залізничний вокзал

Веб камера Одеса в прямому етері – прямі трансляції Odesa online

Чим відрізняється грип від коронавіруса - ВООЗ