Мінеральна хлоридно-натрієва, лікувально-столова вода Куяльник

Мінеральна вода Куяльник минеральная куяльницкая

Мінеральна вода Куяльник - властивості:

Куяльницька мінеральна вода з описом властивостей до вживання при лікуванні різних захворювань.

Варто відзначити, мінеральна вода Куяльник відпускається газована і негазована з різних свердловин. Негазована подається на території санаторію з бювету. Газована розливається на побудованому поруч заводі мінеральних вод в пластикових пляшках.

Мінеральна вода - курорт Куяльник.


Група - маломінералізована хлоридно-натрієва лікувально-столова вода Миргородського типу.
Верхнесарматскій водоносний горизонт.
Глибина свердловини - 90 метрів.

Склад:

  • іон хлору
  • натрій
  • калій
  • аніони - натрієво-калієво-магнієві
  • катіони - сульфатні, гідрокарбонатні хлоридні
  • Мінералізація: 3,1г / л
  • Кислотність: 6,5 (рН)

Іон хлору - покращує виділення в шлунку соляної кислоти шлункового соку і є субстратом для її утворення. Іон хлору в умовах питного лікування, стимулює моторну і секреторну функції шлунка, видільну функцію нирок, панкреатичну секрецію і жовчовиділення.

Натрій має сприятливу дію на секреторну функцію залоз травної системи, становить важливу роль в регуляції водного обміну і осмотичного тиску в тканинах, стимулює жовче-видільну і жовче-утворюючу функцію гепатобіліарної системи, покращує перистальтику кишечника.

Калій посилює тонус кишечника і моторну функцію шлунка, до того ж бере участь в регуляції осмотичного тиску і зайнятий в процесі синтезу глікогену в печінці. Покращує активність деяких ферментів. Одна з важливих функцій калію полягає в регуляції секреції шлункового соку. В організмі людини, при нестачі калію починаються розлади системи травлення. Недолік калію, знижує перистальтику кишок і викликає блювоту. Погіршується апетит.

Головні властивості мінеральної води Куяльник, це стимулювання секреції і моторики шлунка, жовчно-видільної системи, підшлункової залози і кишечника.

При слабкої мінералізації Куяльницької води, хімічні елементи трохи швидше надходять в загальний кровотік (в порівнянні з водами високої та середньої мінералізації). Результатом при лікуванні хлоридно-натрієвої водою, є прискорений обмін речовин в тканинах і як наслідок поліпшується активність кори головного мозку і субкортікальних центрів.

При вживанні хлоридно-натрієвих вод поліпшується імунологічна реактивність організму, відбувається викид гідрокортизону і його похідних в кров, знижується вираженість аутоімунних процесів, що безпосередньо виробляє до ліквідації запальних "процесів в організмі.

Підтримує сольовий баланс.

Косметичні властивості:

Косметичні властивості мінеральної води Куяльник зарекомендували себе з кращого боку. Застосовуючи щодня для вмивання і протираючи шкіру негазованої мінеральної водою, прибираються негативні наслідки після користування водопровідної, хлорованої! води. Як результат, ваша шкіра буде виглядати завжди свіжою і збереже молодість на многі роки.

Порада: вживати мінеральну воду бажано негазовану або в крайньому випадку слабо газовану. Мінеральна вода Куяльник приймається в помірній кількості або за приписом лікаря.

Головний науковий співробітник Укр.НІІ і К. Драгомирецька Н.В.

Інфо мітки: одеська мінеральна вода, Куяльник, властивості, склад.

Коментарі