Санаторій ім. Пірогова - лікування мулом | Одеса

Санаторій Пірогова санатороий пирогова

Санаторій ім. Пірогова

Відпочинок з Одесой. Санаторій ім. Пірогова разтошований в Одесі. Санаторій пропонує лікування, відпочинок і реабілітацію після складних хвороб. Єдиний на півдні України санаторій застосовує лікувальні грязі Куяльника при лікуванні шкірних захворювань. Опис ⬇ Ціни ⬇ Лікування ⬇ Як дістатися ⬇

Санаторій Пірогово - лікування псоріазу

Санаторій ім. Пірогово має багатий досвід лікування мулом псоріазу. Псоріаз - це хронічна хвороба шкіри. Лікуванням мулом хворих на псоріаз безпосередньо займається заслужений лікар України Дворяк Ірина Георгіївна. Дворяк І.Г. була розроблена унікальна поєднана методика лікування мулом псоріазу на курорті Куяльник.

Псоріаз здатний вражати великі ділянки шкіри, аж до тотального поширення по всьому тілу. Під наглядом, при проведенні лікування за розробленою методикою, знаходилося 44 хворих на псоріаз. У 20 пацієнтів псориатичні бляшки розташовувалися на верхніх і нижніх кінцівках, у 24 хворих - на тулубі, кінцівках і волосистої частини голови. Серед пацієнтів на лікуванні було 18 жінок і 26 чоловіків у віці від 18 до 50 років.


Амбулаторне та стаціонарне лікування псоріазу цих хворих до надходження в Санаторій ім. Пірогова було неефективно.

В Санаторії Пірогова лікування мулом псоріазу проводилося за наступною схемою:

 • - газогрязьові ванна, (вільний сірководень складає 0,104-0,110 г / л, вільна вуглекислота - 2,0 г / л) t 36 С, експозиція 10 хв., через день, на курс лікування 10-12 ванн;
 • - ропна ванна з додаванням екстракту мускатної шавлії (100 мл. на 150 літрів Куяльницької ропи) t 36 С, експозиція 10 хв., через день, на курс лікування 10-12 процедур;
 • - в літній час хворим рекомендовано купання в Куяльницькому лимані, сонячні ванни; в зимовий час хворі отримували ультрафіолетове опромінення, починаючи з суберітемних доз, додаючи щодня по ½ ерітемной дози, на курс 10-14 процедур. УФО призначалося після прийому водогрязевих процедур.

Комплекс процедур благотворно впливає на процес очищення шкіри від псоріатичних бляшок і її регенерацію. У переважної більшості хворих в кінці санаторно-курортного лікування на місці псоріатичних бляшок на шкірі залишалися еритематозні ділянки.

Поєднана методика лікування мулом псоріазу в санаторії ім. Пірогова на практиці довела свою ефективність, що дозволяє, з огляду на багатий позитивний досвід лікування псоріазу мулом, настійно рекомендувати Куяльник для хворих на псоріаз.
Двір Ірина Георгіївна (терапеврт)


Ціна лікування в снаторіі Пірогова на одну людину - від 600 до 3056 грн / добу. Курсове амбулаторне (без проживання) лікування в санаторії протягом 10-14 днів - 220 грн / добу.

Показання та види лікування в санаторії "ім. ПІРОГОВА ", курорт Куяльник

Старіший в світі, унікальний за своїми цілющими властивостями грязьовий курорт "Куяльник" протягом багатьох десятків років допомагає людям в зміцненні здоров'я.

Лікувально-оздоровчий комплекс курорту "Куяльник" (санатор. Ім. Пірогова) використовує для лікування природні чинники лиману: вода (ропа - концентрація солі 150-200г / л), лікувальна сульфідно-мулова грязьі мінеральна питна хлоридно-натрієва вода (3, 5-4 г / л).
 

Головний лікувальний профіль санаторію:
 •     захворювання опорно-рухового апарату,
 •     нервової системи,
 •     гінекологічне захворювання,
 •     урологічні захворювання,
 •     безпліддя чоловіче і жіноче,
 •     захворювання шкіри,
 •     захворювання системи кровообігу.

Пірогово унікальний за своїми цілющими властивостями бальнеогрязевой санаторій України, один з найбільших санаторно-рекреаційних комплексів північно-західного узбережжя Чорного моря. Сухий і теплий клімат, велика кількість сонячних днів, цілюща лиманна ропа, мул, джерела мінеральної води створили умови для відпочинку і лікування від багатьох важко виліковних хвороб.

Санаторій ім Пірогова функціонує на базі курорту Куяльник з поліклінікою, водо- і грязелікарнею, а також бювет мінеральної води.

Пірогово води:


Мінеральна вода Куяльник маломінералізована лікувально-столова хлоридна натрієва Миргородського типу при питному застосуванні ефективна при захворюваннях шлунка, кишечника, дванадцятипалої кишки, жовчовивідної системи. Санаторій Пірогова, це один з найкращих санаторіїв в Одесі з прекрасною лікувальною базою і розташований він не далеко від моря, та ще й має власний пляж на березі лиману.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

 • климатолікуваання,
 • грязелікування,
 • бальнеолікування (ропні ванни, ванни з ліками),
 • лікувальний басейн з ропою Куяльницького лиману,
 • підводне витягування хребта,
 • лікування кінцівок;
 • підводний душ-масаж,
 • лікувальні душі,
 • апаратна фізіотерапія,
 • лікувальна фізкультура,
 • масаж сегментарний,
 • психотерапія,
 • дієтичне харчування.

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі.

У вартість путівки входить


Найменування процедури/ Вартість (грн.)

Бальнотерапія

Ропові ванни 120/120
Ропна ванна з медикаментами 150/150
Душ Шарко - струмінь 120/140
Душ Шарко - розпорошення 100/120
Підводне витягування хребта 150/150
Підводний гідромасаж 150/170

Пелоідотерапія

Мулові аплікації 180/200
Мулові ванна 200/250
Мулові компреси на 4 (чотири) суглоба 120/140

Мулові тампони

Зрошення 120/120
Мулові тампони (піхвові) 120/120
Мулові тампони (ректальні) 120/120

Харчування

Харчування за 1 день 3-х разове 185
Харчування 1 обід 90
Сніданок 75
Вечеря 75

Басейн

Басейн для дорослого 120/120
Басейн для пенсіонерів / інвалідів 80/80
Басейн для дітей (7-16 років) 50/50
Басейн при наявності путівки / курсівки 50/50

Спелеотерапія

Соляна шахта 50/70

* Процедури по бальнотерапіі і пілоідотерапіі відпускаються з понедельніка- п'ятницю 8-00 - 16-00, в суботу - 8-00 -14-00

Відвідування басейну з понеділка-п'ятницю - 8-00-19-00, в суботу 8-00 -14-00

Санаторій "ім. Пірогова "

АДРЕСА:

курорт Куяльник., г. Одесса, Україна, 65051.

Сайт санаторію ім. Пірогова

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 008683

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ шістсот одна тисяча вісімсот тридцять сім від 05.05.2011 р ..

Мітка Інфо: санаторій ім. Пірогова

Коментарі

 1. Куяльник це лиман і таку саму назву має цей санаторій. Не плутайте! Лікує лиман з ропою, а ні лікарі, нікому не вірте про великий досвід місцевих лікарів. Санаторій напівзруйнований, всюди тільки гроші вимагають і це по при оплачені процедури коли купував путівку. Як що і поїду наступний раз відразу на берег лиману і самостійно маститимусь гряззю. Природа сама краще знає що підлікувати, а що зцілити назавжди у мене.

  ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар