Сіль для ванн

Сіль для ванн соль лечебная

Сіль для ванн

Температурний, хімічний і механічний фактори, змінюючи силу температурного впливу, місце для накладання, тривалість і напрямок процедури можна отримувати різні реакції з боку різних органів і систем. На цьому заснований ряд методичних прийомів водолікування, які використовуються з метою тренування пристосувальних можливостей організму. Особливістю впливу ропної ванни, є утворення "сольового плащу". Сіль випадаючи з розчину кристалізується на шкірі і гирлах залоз.

Найдрібніші кристали солі залишаючись на шкірі після того як людина вийшла з ванни, сприяють більш тривалому підтриманню благотворного впливу на організм.
Мінеральні ванни з використанням натуральної Куяльницької солі очищають шкіру, підвищують її еластичність, розрівнюють тонкі зморшки. Ванни з використанням солі в натуральному вигляді знімають стреси, дратівливість. Впливають заспокійливо на нервову систему, полегшуючи суглобові, м'язові і ревматичні болі, покращують кровообіг і обмін речовин.

Показаннями до застосування Куяльницькому мінеральної солі служать шкірні хвороби (в т.ч. екзема, псоріаз), захворювання серцево-судинної системи, захворювання периферичної нервової системи, артрити, хвороби і наслідки травм кісток, м'язів і сухожиль.

Сіль, випарена з ропи лиману Куяльник в природних умовах застосовується для приготування морських і ропних ванн, а також, приготування змиваючої ропи після грязьових і косметичних процедур.

Лікувальні ванни надають на організм складну і різноманітну дію. Основу дії гідротерапевтичних процедур становлять поєднання (різних за силою температурного і механічного впливу) подразників, а також хімічне роздратування, обумовлене складною гамою різних мінеральних солей, мікроелементів, органічних сполук, різною активністю середовища.

Хлоридно-натрієві (ропові ванни)

Для застосовування ропних ванн використовується хлоридно-натрієва ропа Куяльницького лиману, яка містить розчинені солі, в т.ч. хлорид натрію, калію, магнію, сульфат кальцію і ін.

Концентрація хлориду натрію в 1 літрі води коливається від 60 до 20О грамів. В ропі містяться високоактивні в біологічному відношенні мікроелементи, мінеральні і органічні речовини. 


Хлоридно-натрієві ванни надають нормализируючий вплив на центральну і периферичну нервову систему, судинний тонус, нейрорегуляціі, стимулюють функції залоз внутрішньої секреції і особливо систему гіпофіза, кору надниркових залоз. Під впливом хлоридно-натрієвих вод поліпшуються обмінні процеси, знижується рівень сечової кислоти.
Хлоридно-натрієві ванни мають протизапальну, знеболювальну, десенсибілізуючу дію.
Для приготування хлоридно-натрієвої ванни можна використовувати ропу регульованою мінералізації від 60 г / л до 180 г / л. Для цього у ванні на 200 л. цільну ропу розводять мінеральною водою відповідно до спеціальної шкали розведення.

Мітки інфо: сіль для ванн.

Коментарі