Відгуки лікування в санаторії ім. Пирогова, Куяльник

Санаторій Куяльник - відгуки на 2019-2020

Відгуки
Кожна людина хоче дізнатися всю правду про санаторії ще до приїзду на лікування або відпочинок. Реклама в історії просування послуг не раз обманювала споживача. Значить найвірогіднішим джерелом інформації, будуть наші клієнти які побували на курорті і хочуть розповісти як проходило лікування, які результати це принесло. Лакмусовим папірцем служить тип відгуків - якщо відгуки носять тільки хвалебний характер, значить їх замовили. Ми ж друкуємо ваші відгуки "без купюр":

Я людина досить багатий і можу витратити гроші на інші СПА, де також використовуються куяльницькій мул. Але навіщо переплачувати? Після обіду я їхала і отримувала кайф в пристойних ресторанах. Це я для тих, хто нарікає на контингент, харчування... Погано? Вперед, в Одесі море шикарних місць... Але Куяльник, все ж, щось є в ньому. У мене було відчуття, що потрапила в інший світ. І в цьому було щось зворушливе. Чесне слово. Втомилася, від машин, водіїв, гламуру і так далі. Так, деякі представники персоналу крикливі... ну і що? Посміхніться їм.

А деякі дуже привітні. Повірте, у мене є з чим порівнювати. І такою відпочившею і оздоровленою я не поверталася ні з ГОА, ні з Тунісу. Що - боулінгу немає і так далі? Куяльник - санаторій для тіла і душі, а не для понтів і тусні. А тепер про найголовніше. Я була в липні 2010 року. Через десять років безуспішних спроб - саме після лікування в Куяльнику - завагітніла. І начхати я хотіла, що Чепок там - "здрастуй радянський союз", що душові - страшніше ядерної війни. Але для себе вирішила точно. Буду їздити щороку.
кішка 3.11.2010

У 9 річного сина ДЦП, приїжджаємо на лікування в санаторій ім. Пирогова вже 5 років. Відразу можу сказати, умови просто жахливі, територія курорту запущена. Харчування стерпне, дієтичне (для тих, кому легко потрібно скинути зайву вагу). Персонал протягом цих років зустрічався різний, від не баченого хамства, масажистка відмовилася прийняти мене на процедуру, посилаючись на відсутність у неї на мене часу, до дуже милого і уважного лікаря. Очевидно у керівництва санаторієм немає встановлених правил хорошого сервісу, тому кожен працівник обслуговує як йому хочеться. Що стосується лікування, сподобався басейн з ропою і ЛФК. Якщо потрібно за здоров'ям, то однозначно Куяльник! Якщо просто відпочити, то краще пошукати інше місце.
Наталія 11.05.2011

У самому санаторії не були, на вигляд ніби потрапили в Радянські часи. Але сама затока справила сильне враження, дуже шкода що з часом він зникне. Хто не був раджу не упустити таку можливість. Вода на початку літа вже тепла, не те що в Чорному морі і плюс лікувальний ефект.
Алла 12.07.2011

Умови проживання в санаторії - спартанські, ставлення персоналу до людей часто свинське. А дозвольте запитати, навіщо туди їдуть? Правильно, за лікуванням. Куяльницький мул - це найкраще що можуть запропонувати там. Просто коли плануєте купувати путівку в Куяльник, не дивіться на офіційну ціну. Завжди додавайте + 20% до ціни путівки на роздачу (чайових) персоналу і будуть вам посміхатися щиро, по-дитячому.
Найголовніше лікування!

Олександр 10.09.2011

Я живу в Одессі. У мене безпліддя, непрохідність маткових труб. Хочу пройти курс інсталяцій і грязелікування. Можете мене записати до гінеколога? Я чула хороші відкличу про Марвенюк Т.У.
одеситка 27.10.2011


У 2009 році у мене стався інсульт. Але лікарі витягли, правою ногою шкандибав, права рука трясеться, якщо, щось взяти в руку. У 2010 літо поїздив на Куяльницький лиман купатися (живу в Одесі), так полегшало - перестав шкутильгати. Рука краще, але не так. У 2011 був всього пару раз на лимані і як результат немає вже таких поліпшень. В цьому році обов'язково влітку буду їздити на Куяльник.
Володимир Л. 01.03.2012

У Куяльник тільки за лікуванням...... Умови проживання та ставлення персоналу просто жахливе (крім маленької дівчинки на ресепшені, лікаря - Пугачової Алли Володимирівни і жінки в камері схову). Самий пихатий - хлопець на ресепшені...... просто великий критин, намагається подивитися вище ніж може дострибнути. Взагалі непотрібно бачити тільки тих людей які тобі особисто кладуть грошики, адже є ті за яких поклала держава, але вибач, ти особисто їх не відчув........... Раджу в місті зняти комнотушку і їздити на лиман, це звичайно трохи дорожче, але нервові клітини, після цього куяльнітського персоналу ДОРОЖЧЕ ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Анна в. 09.07.2012

Розваги в Палаці культури жах, концерти силами співробітників кошмар. А все інше супер і лікування та харчування !!
Аліна 03.09.2012

Такого гадючника я не очікувала побачити. Бруд, руїни, як можна пропонувати лікування в такому аварійному будинку. Я хотіла отримати повноцінне лікування з позитивними емоціями, путівка була на 24 дня, а я поїхала на 11-ий день так як не змогла купити квитки на наступні день, щоб виїхати швидше. Ставлення персоналу хамське, реальне вибуття з санаторію непроставляється. Харчування потворне - помиї, до лікаря не потрапиш поки не просидиш 2 години в черзі. ЖАХ! ЖАХ І ТІЛЬКИ ЖАХ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Відгуки Куяльник

Марина 02.10.2012

У Куяльник тільки за лікуванням!!!!! Грязелікування, витягування і все інше правда допомагає. Щоб не псувати собі настрій умовами проживання та харчуванням в санаторії, зняли кімнату в приватному будинку, по вул. Лиманній, 5 хв ходьби. Господиня відмінна, а також харчувались у неї ж. Можу дати телефон +38097 *******, не пошкодуєте.
Марина 10.10.2012

Марина, чи можна в Куяльнику купити курсівку або домовлятися приватно? з ким?
Ніна 05.12.2012

Вітаємо! Я замовила 2 путівки з 17 червня. Ми підтверджуємо приїзд. Але в зв'язку з перенесенням відпустки приїдемо 24 червня на 20 днів і будемо у вас по 13 липня включно. Ми приїжджаємо вдруге і хочемо оселитися знову в 1 корпусі, на 9 поверсі, номер 9 **., Де ми були в минулому році. Всього найкращого. До побачення.
Валентина. 01.06.2013

Лікування і харчування - нормальне. Проживання для недосвідчених (стандарт) - нормальне. Велика ложка дьогтю: замучила гучна, ну дуже гучна музика в кафе "Вірменський дворик". З 19.30 і до 23-х в номері перебувати важко. Навіть із закритими балконними дверима телевізор подивитися проблематично. Шановна адміністрація, якщо ви читаєте відгуки, то рекомендувати приїжджати до вас моїм немолодим друзям з сонячної Воркути ми не будемо. Адже є й законодавство що до цього приводу. Майте совість, прибуток не повинен йти врозріз зі здоров'ям людей, які заплатили значні гроші, щоб поправити своє здоров'я.
Воркутінец 20.06.2013

Пишу тільки правду по гарячих слідах, як кажуть. Загальне враження хороше залишилося. Спочатку навела жах розруха і мало освітлених територій, дещо нагадало Чорнобиль, але згодом це стало другорядним. Черги, про які стільки писалося і так насторожували нас, виявилися цілком стерпними. Їжа нас не те, що б порадувала, але не розчарувала точно (система- "шведський стіл"). Море поруч в 10 хвилинах їзди на старому вбитому і набитому людьми ну дуже радянської зовнішності автобусі. Ми які звикли до заторів, запорів і черг, це те що нас просто вразило !!!

Треба відзначити, що черги переслідують там всюди- в маршрутку, до лікаря, в їдальні. Тепер щодо процедур, ропна ванна спускається тільки до половини, тобто ви лягаєте в наполовину чужу, б / в воду. Майте на увазі і контролюйте. Поки нічого не можу написати щодо лікаря, народжу - напишу дифірамби. Загальна порада - їдьте!
Алла 21.06.2013

Їздила з дитиною по путівці ФСС.. Заїхали 11 червня виїхали 21... Хоча повинні були 1 липня.. Не сподобалося, більше не поїду... Умови проживання жахливі - санвузол кошмар, на балкон страшно виходити було, харчування не сподобалося. Нічого дієтичного не відчула, то солоне, то перчене... Дитина тільки ввечері пила кефір... На море їхати далеко... Ходили на гойдалки, а поруч кафе, де сиділи і бухали і лаялися матом... Закінчили процедури і зібрали речі, поїхали з радістю...
Наталія Київ 25.06.2013


Жила у приватників поблизу грязелікарні, ходила "лівої" на мул і ванни дуже задоволена, словами Елочки-БЛИСК! Спасибі персоналу, моїм колегам дуже вірю в це лікування ще приїду при першій можливості. Прохання до пацієнтів - люди годуйте брод. кішок дуже їх шкода. Дякуємо
Ольга 02.08.2013

Отримала путівку від профспілки 5тис.700 грн. Була 21 день з 11.07 по 31.07 2013. Відразу ж подивилася відгуки. Трохи злякалася, але коли приїхала відлягло від серця. Жила в першому корпусі. Номер після ремонту, є душ, телик, туалет. Холодильник, праска в кімнаті по коридору на весь поверх. Шведський стіл порадував, бери не хочу. Наш народ звичайно як з голодного краю. Тарілки наповнював з верхом, а потім не міг доїсти. Хоча хто як. Хто мав по 100 кг ваги, ті відривалися по повній. Годували добре і смачно. Апельсини в обід кожен день, а ось фруктів інших не було, але ж сезон. Це мінус.

Доводилося на базарчику біля поліклініки купувати або в місті, а ціни ще ті!!! Обслуговування прекрасне, нікому копійки не дала. Правда, за басейн 20 грн і за гідроколонотерапію платила 120грн., це там платно і в путівку не входить. У лиман ходила майже щодня, це на території курорту, а на море як захочеться. Туди їздить автобус з Куяльника кілька разів на день або 110 автобусом до міста, а там перейти через дорогу і море. Мені не пощастило, море похолодало майже відразу ж по приїзду, так що накупатися не вийшло. Зате в лимані купайся скільки влізе. Їздила на екскурсії і в театри, все оформляється в другому корпусі в холі. Погано, що проїзд в автобусі в театр коштує дорожче квитків, через це я купувала квиток в місті в театр сама, а потім за 10 грн цим автобусом поверталася в Куяльник.

Практично після 18.00 дістатися з Одеси нічим. Таксі з міста дорого, місцеві за 4 грн. ввечері не їздять. А йти 3 км від траси не всім під силу. У відгуках читала за тарганів. Не бачила жодного, а ось комарі дістали. Але це не дивно, вода ж поряд. Але все це можна пережити, головне лікування. Лікувала артрит і зараз відчуваю себе на багато краще. Планую поїхати і на наступний рік, тепер, напевно за свої. Потрібно закріпити ефект. Рекомендую всім, у кого є проблеми зі здоров'ям, з'їздити в Куяльник, і не дивитися на обдерті корпусу і грязелікарню. Сподіваюся, ремонт і реставрація будівель запланована у керівництва курортом. Адже приймають по одежинці, і відпочиваючим було б приємно бачити навколо красу і чистоту.
Тетяна 12.08.2013

Море зробило нам сюрприз теж, якби не лікування в куяльнику то поїздка пройшла б даремно.
Ольга 16.08.2013

Всю обстановку там можна описати одним словом: БАРДАК... всюди БАРДАК. Трусковець краще... набагато. Беруть дорого а кругом всюди бардак...
Victor 27.08.2013

Відвідала Куяльник 19 серпня, убила 31 серпня. ЦЕ ШОК! Плюса 2 харчування і лікування! Персонал не освідчений, грубий! Територія відстій! Корпуси відстій! Дозвілля відстій! Море далеко! Одеса смітник (дуже шкода)!
Тетяна 15.09.2013

Прочитавши відгуки, не можу не відповісти Тетяні від 15.09.2013г. Тетяна, судячи з Вашого вислову, Ви не хворі, тому і залишилися не задоволені. Ви схоже приїхали за пригодами на одне місце а вийшла осічка, так? Це є лікувальний заклад а не курортно-розважальний центр. Що стосується Одеси, то Ви тут перебрали лишку. Цікаво було б знати, з якого такого доброго краю Ви приїхали? Буду чекати Ваш коментар і відповідь на моє запитання. Всім, хто оцінив лікувальний комплекс як істинно лікувальний, Дякую. Я (мені 59 років) приїхав, можна сказати, інвалідом в частині опорно-рухової системи а поїхав, здоровим. Спасибі всім, хто доклав хоч малу часточка до мого одужання.
Василь 11.06.2014

Шановний Василь, дуже раді вашому одужанню, проте слова є слова. Якщо є факт одужання, тоді повинні бути висновку лікаря до і після лікування в санаторії Куяльник. Кращим доказом були б фотокопії виписок (прізвище можна прибрати) історії хвороби. Дуже чекаємо і спасибі за відгук.
Куяльник Інфо


Санаторій Куяльник від 16.09.2013
Цитую Маргарита:
Погоджуся з тим, що "совдепія" видно кругом. Умови не "ахти" які. Але!!!! З чуток, санаторій віддали в оренду на 40 років якимось багатим вірменам. Коли вони вкладуть гроші, багатьом цей курорт стане недоступним. Так що, люди добрі, користуйтеся тим, що залишилося, встигайте, скоро і цього не стане для нас- "смертних".

Відповідь вірменського керівництва: Санаторій ім. Пирогова є ДП ПрАТ "Укрпрофоздоровниця", яким володіє Федерація профспілок України. Просимо не поширювати недостовірну інформацію.

Читаємо ... ⇒ Інформація на сторінці офіційного сайту "Укрпрофоздоровниця": Приватне акціонерне товариство лікувально-оздоровчих закладів "Укрпрофоздоровниця"

Простіше кажучи, санаторій вже приватний, і власник акцій, назвемо його Парон X теж відомий.

Державі не вдалося повернути санаторій Куяльник у фірми, яка пов'язана з його екс-директором Тисовським.
Макс Положін 21.06.2014

Ходжу на лиман щорічно, вже на протязі 16 років, за весь цей час жодного разу не зверталася до лікарів. Тут же промиваю очі. Мені 62 роки.
Вікторія 30.06.2014

Ми ходимо на лиман набираємо солі, так як лиман висихає і сіль на березі випадає як пісок. Цікаве видовище - соляний берег, але як приємно ходити по сіллі.
Дома, коли не буваємо на лимані, здобуту сіль кидаєм в набрану ванну і знову лікувальний ефект. Всім рекомендую…
Вероніка 12.07.2014

Інфо мітки: Куяльник відгуки, відгуки про санаторії Куяльник, вся правда про курорт.

Якщо у вас є досвід лікування в Куяльнику або своє бачення ситуації, напишіть про це.
 
 

Коментарі

  1. Проходив лікування в санаторії «Куяльник») все було супер)) але є і недоробки!! Прошу їх ліквідувати)) так як маю намір приїхати до вас на наступний сезон. Процедура обмазування мулом не дуже приємна але ефективна)) це відчув на собі!! Лиман красивий)) територія прекрасна і видно що намагаються з душею! Харчування прийнятне, проживання перевищує вартість за нього)) Проте лікування не має аналогів в світі, це я точно знаю!! Спасибі вам)

    ВідповістиВидалити
  2. Здрастуйте.. Скажіть будь ласка номер телефону санаторію Куяльник... І скажіть будь ласка правда в цих відгуках про погане ставлення персоналу і про погані умови а головне про лікування.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Санаторий Куяльник | Стоимость лечения в Одессе 2020

Ціна курсівки в санаторій Куяльник