Лікування в санаторії: питання - є відповідь

Лікування в санаторії Куяльник: відповіді на питання

Відповідь на питання лечение в санатории

Питання про лікування в санаторії:

Вітаємо
Відправляю вам файл - УЗД органів малого таза

Питання: до вас є сенс мені їхати на грязелікування? Акції - знижки на вересень є які-небудь? Які ціни на курсівки?
На жаль обмежена в коштах)


Світлана

    Відповідь: Доброго здоров'я вам, на щастя ми не обстежуємо онлайн. Тільки після огляду лікаря і проходження попереднього обстеження ви зможете дізнатися який курс лікування коштує пройти. Ціни можна дізнатися тут.

    Куяльник Інфо

Питання: Добридень! Цікавить можливість придбання книги "Курорт Куяльник. Минуле, сучасне, майбутнє (1933-2013): До 180-річчя курорту "1 прим.
З пов. Наталя М.

    Відповідь:    Добрий день шановна Наталія!
    Книгу можна знайти через бібліотеку: НАЦІОНАЛЬНА НАУКОВА МЕДИЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ, при наявності акредитації.

    Курорт Куяльник. Минуле, сучасне, майбутнє (1833-2013) / М. В. Субота, Т. В. Семикопний, І. М. Керімова [та ін.]; Приватне акціонерне товариство лікувально-оздоровчих закладів проофспілок України "Укрпрофоздоровниця". - Київ: КІМ, 2013. - 84 с. : Іл., Табл. - Присвячено 180-річчю курорту Куяльник

    У Книзі, прісвяченій 180-річчю курорту, викладена історія розвитку Куяльника від заснування там водогрязелікарні до створення сучасного санаторно-курортного комплексу. Вісвітлені особливості гідрогеологічної будови родовища лікувальніх ресурсов, екологічного стану курорту, а такоже описана сучасна інфраструктура та економічні аспекти його Функціонування.

    Видання спрямованостей фахівцям санаторно-курортної галузі и широкому колу чітачів.

    ЗМІСТ

    Передмова

    1. Історія курорт "КУЯЛЬНИК"

    2. Сучасні економічні засіди та перспективи функціонування курорту

    3. Історія вивчення природних лікувальних ресурсів курорту "КУЯЛЬНИК"

    4. Короткі відомості про геологічну будову та гідрогеологічні умови родовищ природних лікувальних ресурсів курорту "КУЯЛЬНИК"

    5. ХАРАКТЕРИСТИКА ПРИРОДНИХ ЛІКУВАЛЬНІХ РЕСУРСІВ

    5.1. Лікувальні грязі

    5.2. Лікувальна ропа

    5.3. Мінеральні води

    5.4. Клімат

    6. Деяки аспекти екологічного стану та  гірничо-санітарної охорони природних лікувальних ресурсів курорту

    7. Механізм дії природних лікувальних ресурсів курорту

    8. ХАРАКТЕРИСТИКА ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ КУРОРТУ

    9. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ МЕДИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

    9.1. Робота відділення для лікування дітей

    Післямова

    Література
    Надійшло до бібліотеки

    Рік надходження до: 2015
    Місяць: Вересень

    Категорія: Сторінки історії медицини

    Куяльник Інфо

Питання:

Добрий вечір. Чи є можливість підлікуватися в Куяльнику в середині жовтня - номер одномісний п.люкс? Яка вартість? І ще питання, чи є відпочиваючі з Росії?
Галина Т.

    Відповідь:

 Здрастуйте Галина! Є не тільки можливість, а й всі умови для проходження повного курсу лікування в жовтні. Вартість проживання в номері напівлюкс (у вартість входить лікування + харчування) всього 11500 грн., Інформація про постояльців конфіденційність.

    Куяльник Інфо

Питання:

Здрастуйте, скажіть, будь ласка, чи є в продажу Куяльницький мул і в яку ціну? Скиньте, будь ласка, прайс і де можливо забрати в Одесі?
Ми хочемо вводити в нашому центрі лікування Куяльницьким мулом і зараз в пошуках постачальника.
Люда Т.

    Відповідь:

    Доброго часу!   На жаль, на сьогодні лікувальної грязі Куяльник в продажу немає. Безпосередньо пройти курс можливо тільки в санаторії Куяльник.

    Куяльник Інфо

Питання:

Пройшла 5 процедур грязелікування з прописаних 10-ти, чим це загрожує? Чи встигне закріпитися результат або 5-ти процедур замало для будь-якого ефекту? Прописані були грязьові труси і тампони.
Марія

    Відповідь:

    Відповідаючи на перше Ваше питання, нічим не загрожує. З приводу другого, очевидно, що не встигне, так як Ви не виконали приписи лікаря.

    Куяльник Інфо

Питання:

Здрастуйте, мене звуть Олександром, мені 25 років і я інвалід 2-ї гр. Ось вже як рік мене мучить дуже страшна хвороба-остеомеліт. Було зроблено 5 операцій, остання в інституті ім. Мечникова СПб, але результат мінімальний. Хотілося б спробувати ваші реабілітаційні процедури. Можна дізнатися детальніше про путівки, системах знижок інвалідам, вартості і маршруту до вас. Завчасно дякую за відповідь.
Олекс

    Відповідь:

    Вітаємо! Ви можете відвідати санаторій ім. Пирогова (к-т Куяльник), докладніше читати тут.

    Куяльник Інфо

Питання:

Скажіть б.л. чи можна приїхати і купити кілька процедур грязелікування. Купити путівку не виходить по грошах. Ви не знаєте чи немає можливості десь поруч зняти житло? З повагою Валентина. У мене грижі дисків. можна мені таке лікування?


Валентина

    Відповідь:

    Добридень! Ви налаштовані на позитивний результат лікування, тому кілька процедур грязелікування мало ефективні. Призначати грязелікування повинен лікар, це обов'язкова умова. З огляду на ваше скрутне фінансове становище, Ви можете набрати мул до дому в потрібній кількості для 10 процедур за схемою призначеною вашим лікарем і пройти курс лікування вдома. Також пройти курсове лікування.

    Куяльник Інфо

Питання:

Будьте ласкаві, скажіть, чи роблять в санаторії операції, наприклад, продування / прочищення маткових труб? У мене діагноз - непрохідність труб. Хотілося б дізнатися, які процедури передбачені в такій ситуації. І яка тривалість і вартість курсу? Дякую!

    Відповідь:

    Добридень!  Ні, продування не роблять. Процедури призначає лікар після огляду, вибір процедур з більш ніж 200 видів, такі як наприклад вагінальні тампони. Термін лікування 24 дні, з цінами можна ознайомитись на сайті.

    Куяльник Інфо

Питання:

Добрий день, хотіла б придбати лікувальної грязі, але мені потрібен тільки 1 кг. Живу в Одесі, немає можливості приїхати безпосередньо на Куяльник. Багато не треба тому лікування для дитини 6 років. Цікавить доставка до дому 1 кг мулу і 1 кг солі. Завчасно дякую за відповідь.
З повагою, Вікторія

    Відповідь:

    Добрий день, Вікторія. Замовлення лікувальної грязі на сторінці замовлення, будь ласка прочитайте докладніше, де необхідно купувати.

    Куяльник Інфо


Питання:

Добрий день. Прочитала відгуки про ваш курорт, дуже хвалять саме лікування, але лають за умови проживання і хамське ставлення персоналу. Скажіть це правда чи наклеп??? Хочеться приїхати полікуватися але лякають такі відгуки.
Алла

    Відповідь:

    Вітаємо!   Що б відповісти достовірно, потрібно розбиратися з кожним конкретним відгуком окремо. Тому, кожна людина має здоровий глузд і сама повиненна вирішити, що з того, що пишуть, відпочиваючі в санаторії люди є правдою, а що ні. Все ж з усього негативу якого вихлюпнулося на різних інтернет ресурсах про перебування в санаторії Куяльник напевно можна говорити, що "немає диму без вогню" і давно назріла необхідність в статті на тему де краще зупинитися для проживання з метою щоденного відвідування санаторію для прийому всіх необхідних процедур і обстежень. Ми працюємо в цьому напрямку, відвідуйте наш сайт і скоро Ви зможете прочитати, де краще зняти кімнату приймаючи лікування в Одеському санаторії.

    Куяльник Інфо

Питання:

Спасибі вам велике що відповіли, я сама півроку тому працювала в готельному комплексі з фітнес центром та спа салоном, знаю, що відгуки не завжди бувають адекватними, тому і написала вам. Скажіть, а в серпні вже можна буде влаштуватися десь поруч в більш камфортних умовах але лікуватися у вас?
Алла

    Відповідь: Звичайно так.

    Куяльник Інфо

Питання:

Вітаємо! Дайте відповідь будь ласка на наше запитання. Ми з чоловіком проживаємо в Іллічівську, а самі родом з Росії. На жаль забули взяти знімки МРТ, де показані грижі трьох хребців у мене і так же у чоловіка. У нього ще болить рука, але теж знімки залишилися в Росії. Можна купити в серпні курсівки на лікування, пройшовши у вас тільки обстеження? І ще питання: роблять у вас витягування хребта у воді? Спасибо заранее за вашу відповідь.
Тамара

    Відповідь:

    Вітаємо!    Шановна Тамара, знімки були б дуже до речі, але не головне, головне потрібна медична виписка лікаря або направлення на лікування в санаторій. Тоді буде можна пройти попередньо обстеження на курорті Куяльник і після цього наш лікар призначить курс лікування.
    Підводне витягування хребта у нас так само роблять.
    За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном +38 048 7515154.

    Куяльник Інфо

Питання:

У минулому році 02.11.12р. я відпочивала з 2-я дітьми у вашому санаторії. Я дуже прошу вас вислати мені на факс (0412) 3 * - ** - ** копію заяви про розділ путівки, яке ми посилали вам факсом від 17.10.12р за №2232. Наперед вдячна Вам !!! телефон 067 *******.
Лариса Петрівна К.

    Відповідь:

    Доброго часу Лариса Петрівна!    Адміністрація сайту не веде канцелярію курорту, зверніться за вказаними контактними телефонами, можливо, Вам підуть на зустріч і допоможуть у вирішенні питання.

Лікування в санаторії - Куяльник Інфо

Питання про санаторії:

Чи працює санаторій взимку? Або може бути є якась приватна грязьова лікарня, яка працює взимку?

    Відповідь:

    Доброго часу!    Курортний сезон на Куяльнику закінчиться 20 листопада 2013 року і відновитися навесні 2014.
    В Одесі є процедурні кабінети з мулом Куяльника, які працюють в зимовий період. Наприклад в грудні буде працювати санаторій "Лермонтовський", за адресою: м Одеса, Лермонтовський провулок 2, тел. +380 93 3353071; +380 48 7246639.

    Клініка Куяльник

Питання:


Добрий день.Меня звуть Наташа. Шукаю відповідь на питання по всім сайтам, може ви мені допоможете? Хочемо з чоловіком "дикунами" походити на Куяльник (ми одесити), але виникло питання: він хоче мазати мулом, а я чула, що мазати і висихати на сонці-дуже шкідливо, краще просто лежати в ропі, якщо можна відповідь фахівця, будемо дуже вдячні ).
Наталка

    Відповідь:

    Добридень!    До будь-якої інформації даної на сторінках інтернету потрібно відноситься як до рекомендацій, а не керівництву до дій. Проте, по темі грязелікування Ви правильно мислите, а головне, грязелікування має також протипоказання. Тому призначати лікування повинен лікар. Що відносно лікування "дикунами", відкрито намазана грязь швидше може принести негативний результат. До висихання намазаний мул має вологу, так що ділянка тіла на вітрі (без утеплення), за допомогою випаровування вологи, переохолоджується. Грязелікування має проходити в теплі. Забезпечити стабільно температуру намащеного мулу 38 градусів навіть на сонці складне завдання. Якщо температура навколишнього повітря близько +32 градусів, то турбуватися про переохолодження не варто. Але якщо ви мажете тіло в міжсезоння і вас обдуває прохолодний вітер, то тоді варто утеплити намазану ділянку.
    Думаю суть думки Вам тепер зрозуміла.

    Куяльник Інфо

Написати адміністратору:

Добрий день, якщо я живу в Одесі - як в такому випадку здійснюється доставка мулу? Пошта? Автолюкс? Чи є магазини в Одесі, або ж можна під'їхати до вас і купити? Як добиратися? Спасибі Світланка

    Відповідь:

    Доброго часу доби!    Якщо Ви проживаєте в Одесі, то можете відвідати курорт Куяльник, маршрутний автобус №110 від ж-д вокзалу (ходить рідко), зупинка навпроти привокзальній площі поруч з Макдональдсом.. Мета інтернет магазину - дати можливість людям з інших міст, дізнатися про як використовувати Куяльницький мул для лікування за рекомендацією лікаря, хто не має можливості приїхати в санаторій особисто.
    В Одесі магазинів яки торгують Куяльницьким мулом немає. У нас - тільки онлай запит. Детальніше про замовлення мулу.

    Куяльник Інфо - лікування в санаторії

Питання:

Хто небудь вже лікував Куяльницькими грязями синдром пірамідної недостатності у дитини, які є результати?
Дякуємо.
Світлана

    Відповідь:

    У санаторії Куяльник є процедури для дітей з 4-х років, спрямовані на лікування синдрому пірамідальної недостатності. Результати лікування досить хороші.

    Василенко Олена Борисівна - лікар невролог вищої категорії, тел. (048) 751 51 13

Питання:

Здрастуйте, меня звуть Валентина Єгорівна, остеохондроз шийного, поперекового відділу вже років 20, минулий рік ще й вертоброгенну цервікокраналгію встановили, протрузії дисків С5 -с6, задні остеофіти, шпора на лівій п'яті і артроз лівого ліктьового суглоба, в санаторіях ніколи не лікувалася-як мені купити путівку до вас? Чи зможу приїхати або 3, або 9 вересня, якщо, можливо, хотіла б оселитися в економ 2-місному номері - за 5775 гривень - це буде така ціна? Як оплатити путівку? Рублями? Де міняти на гривні? Як дорого доїхати від ж-д вокзалу до вас? Спасибі, з повагою Валента Єгорівна.

    відповідь:

    Вітаємо!    Оплатити путівку можна на місці, по приїзду в санаторій, оплата в гривнях. Санаторно-курортну карту оформити в санаторії після обстеження, але якщо будуть виявлені протипоказання до грязелікування, то будемо змушені відмовити в лікуванні або обмежити прийом процедур.
    Курорт Куяльник,
    відділ продажів +38 (048) 751-51-38 (телефонуйте будь ласка, уточнюйте).

    Доїхати від Ж-д вокзалу на Куяльник: читати.
    Поміняти рублі на гривні можна в обмінних пунктах Одеси по приїзду (до 18 годин на Привокзальній площі).

    Куяльник Інфо


Питання:

Привіт, будемо проїздом в Одесі в середині червня, мама дуже хоче хоч на день заїхати до вас на куяльник. Набрати мулу додому ну і кілька годин побути, помазати грязьмі і т.д. Скажіть чи можливо у вас буде купити послугу миття в душі після грязей? Просто як то ми привозили воду з собою в бутлях, а зараз такої можливості не буде. Вибачте можливо за дурне питання. Дякуємо

Ліля

Душ на пляжі пляж

 Душ пляж санаторію Куяльник 2015 р

    Вітаємо! У червні 2014 на березі курорту Куяльник працюватимуть пересувні магазинчик і платний душ (в минулому році душ коштував 5 грн.).

    Куяльник Інфо

Питання:

Чи лікують у санаторії опорно-рухову систему. У дитини 13 років променево-ліктьовий синостоз лівого передпліччя. Чи є у Вас процедури, спрямовані на лікування цього захворювання?
Волова

    відповідь:

    Добридень!    Так, в санаторії призначають процедури спрямовані на лікування цього захворювання. Опорно-рухова система - це наш профіль в лікуванні захворювань.

    Нікітушкіна Валентина Миколаївна - лікар вищої категорії тел. (048) 751 51 31

Питання:

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, умови і терміни зберігання Куяльницької грязі і ропи. А то хочу замовити собі, але не знаю скільки. Заздалегідь дякую. Максим

    Відповідь:

    Добрий день Максим!    Зберігають мул при збереженні герметичності упаковки - в діапазоні температур +5 - +10 С протягом 12 місяців з дати розфасовки.
    Невикористаний мул з упаковки заливають зверху 5% розчином солі або ропою Куяльницького лиману, зберігають у темному, прохолодному місці.

    Куяльник Інфо

Питання:

Добрий день, підкажіть будь ласка, я з проблемою в гінекології 6 років не можу завагітніти, лікарі не можуть знайти причину, вирішила використовувати мул Куяльника, один раз намазалась і сиділа у воді, люди відпочиваючи сказали що так краще буде і набрала додому мулу, та от не знаю, як приймати, в яких умовах все це здійснювати, хотілося б що б чарівний мул мені допоміг!!!!
Інеса

    Відповідь:

    Як приймати грязелікування в домашніх умовах - детально...

    Куяльник Інфо

Чи можна купити курсівку на лікування в червні 2013 року сплативши її прямо в санаторії?
Любов


    Відповідь:

    Так звичайно! Але при цьому майте на увазі, потрібна рекомендація вашого лікаря за давністю терміну не більше двох місяців. Це можуть бути як санаторно-курортна книжка так і просто виписка з історії хвороби. Для призначення курсу лікування необхідно в санаторії Куяльник пройти обстеження. Вартість обстеження стандартна - 150 грн.

    Що входить в обстеження:
    ЕКГ, аналіз крові, аналіз сечі (при деяких обстеженнях призначаються додаткові аналізи). Консультація лікаря за результатами обстеження і призначення (вибір з 205 процедур) відповідного тільки для вас курсу лікування.

    Курсове лікування не більше 13 днів без проживання в санаторії коштує 240 грн / день, тривалістю від 14 днів і далі по 220 грн / день.

    Куяльник Інфо

Питання:

Ім'я: Туропертор "Аркадія Тревел" (м.Іллічівськ), Менеджер, Христина!

Добридень! Підкажіть скільки ще буде працювати басейн у вас в Куяльнику і з ким можна поговорити з приводу співпраці?

Наші контакти :

тел .: 063-7 ** - ** - **, 099-34 *** - **, (04868) - ** - ***

    Відповідь:

    Басейн працює до 20 листопада.

    Куяльник Інфо

Питання:

Я Хотіла б отріматі інформацію про ваш санаторій:

- чи є у Вас одномістні кімнати;

- яка вартість проживання + лікування + харчування;

- чи можна лікуваті артрит и міжпозвоночні грижі;

- чи можна пріїхать у грудні?

Дякую за відповідь.
З повагою Тетяна

    Відповідь:

    1. Чи є у Вас одномістні кімнати - Є
    2. Яка вартість проживання + лікування + харчування - ознайомітісь тут
    3. Чи можна лікуваті артрит и міжпозвоночні грижі - читати ...
    4. Чи можна пріїхать у грудні? - Ні.

    Куяльник Інфо

Гострий біль в колінному суглобі

Питання:

Вітаю! 1 .03.18 стався напад раптового болю в правому коліні, боляче ходити (наступати на ногу). Невропатолог прописав: 10 крапельниць (магнезія + л-низин), 10 в \ в дексалгін, 10 в \ в ксефокам, 10 в \ м мідостад комбі. + Тізалуд + судорега. Після лікуванні ефекту "0". На даний момент той діагноз з яким живу давно - остеохандроз поперекового відділу, остеопароз. Підкажіть, в період загострення можна проходити лікування в санаторії? Якщо так, то на який період краще вибирати путівку?
Штих Олександра
10.03.2018


 Відповідь:

    Шановна Олександра. Вам необхідно звернутися за консультацією до лікаря ортопеда-травматолога. Лікування в санаторії в період загострення будь-якого захворювання протипоказано. Будьте здорові.
    Заліська Елеонора Володимирівна - лікар терапевт в клінічному санаторії ім. Пирогова, Куяльник
    Відповіла: 10.03.2018

Біль в грудному відділ хребта и поясніці

Питання:

Доброго дня. Мене звати Сергій мені 42 рокі, мене турбуе біль в грудному відділі хребта, ті відчуття что щось перетискає и не дано дихати. Що мені в такому випадка робити?
Горбач
02.04.2018

    Відповідь:

    Доброго дня Сергій. Вам необхідно зробити знімок грудного відділу хребта (Рентген чи МРТ) та вішліть нам фото знімку на natamed8@gmail.com та зверніться до лікаря по місцю проживання. Будьте здорові!
    Ведміцька Наталія Миколаївна - лікар невропатолог санаторію Куяльник
    відповіла 21.04.2018

Псоріатічній артрит

Питання:

Доброго дня. Моїй Сестрі поставили діагноз псоріатічній артрит три роки тому. Такоже у неї діагноз псоріаз. У неї в колінному суглобі збирається рідина. На той момент ее відкачували та лікували уколами. Все затихло на три роки, коліно її не турбувало. А це знову почало. У коліні збирається рідина. А палець на рукі як був опухлий так на протязі трьох років и залишився опухлим. Що робити? Як лікуватісь?
Фурса Ірина 22.04.2018

    Відповідь:

    Добрий день. У Вашої сестри зараз період загострення артриту. Вам потрібно звернутися за місцем проживання до лікаря ревматолога, для консультації та лікування. Після того, як болі в коліні зменшаться и рідини в суглобі не буде, ви можете приїхати в наш санаторій на лікування.
    Заліська Елеонора Володимирівна - Лікар терапевт клінічного санаторію ім. Пирогова Куяльник, Email: zalesskayanora@gmail.com
    Відповіла 24.04.2018

 Інформаційний портал Куяльник Інфо

Інфо мітки: задати питання - відповідь фахівця, консультації - лікування в санаторії, що робити, як лікувати.
 
 

Коментарі