Зберігання лікувальної мулової грязі

Зберігання мулу как хранить грязь

Зберігання лікувального мулу в домашніх умовах

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як правильно зберігати в домашніх умовах мул, взятий безпосередньо на Куяльнику? При якій температурі? І в яку ємність краще збирати (поліетилен, пластик...)? Або де можна почитати детальніше про це? Дякуємо.
Люся


    Відповідь:

Вітаємо!
Правильно зберігати мул (лікувальну грязь) в домашніх умовах не складе великих труднощів. Для цього достатньо набраний мул помістити в поліетиленове відро, можна пакет або мішок. Важливим нюансом можна позначити при зберіганні мулу, важливо що б пластик / поліетилен був харчовий, тобто придатний для харчових продуктів.


Відносно безпосередньо питання температури зберігання, це має бути прохолодне і темне місце. Оптимальною температурою зберігання буде від +5 до +10. Зверху мул потрібно залити ропою лиману або в крайньому випадку сольовим розчином приготовленим в домашніх умовах.

Таким чином мул зберігається, запечатується і буде зберігатися без втрати своїх лікувальних властивостей протягом 1 року. Можна зберігати мул і більше, але в подальшому можливе незначне зниження лікувальної міці. Наша рекомендація, через рік змінити старий мул на нову порцію. Не зайвим буде поміняти так само і тару.

Прочитати як зберігати мул, завжди можна на сторінці нашого сайту.

Куяльник Інфо

Коментарі