Зняти кімнату Куяльник

Зняти кімнату

Зняти кімнату снять комнату
Зняти кімнату
Де краще знімати житло, який район більш безпечний і комфортний для постояльця - докладніше про це далі.

Сервіс в санаторії Куяльник, м'яко кажучи, залишає бажати кращого. Відпочиваючі по путівці люди, які проживали в житлових корпусах курорту, не раз нарікали на хамську поведінку персоналу. Альтернатива проживанню в 16 поверхових корпусах Куяльника - зняти кімнату або будинок не далеко від санаторію в приватному секторі, а курс лікування пройти по курсівці.


Курорт Куяльник, це крайня межа міської смуги м. Одеси. Із західного боку Куяльник межує з селом Латівка (стара нова назва), до південної частини (в'їзд в санаторій) прилягає приватний сектор Одеси. Де можна зняти житло і що краще вибрати, читайте далі.

Житло

Зняти житло снять жилье
Житло в приватному секторі Одеси, не поганий варіант, будиночки старі, але міцні. Зрідка, трапляється новобудова, в основному невеликі котеджі. Умови проживання різні, від - туалет на вулиці, до - гаряча ванна в будинку і кондиціонер. Іноді присутній доступ до Інтернету. Люди, які здають житло привітні, охоче розкажуть де, що і як. Пішки йти до поліклініки курорту Куяльник 5-10 хвилин, залежить звісно, як далеко від санаторію зняти житло.

Плюси - з Куяльника до ж-д вокзалу по вул. Лиманній проходить маршрутний автобус 110, один раз на годину. Їздить такох додатково від Зернового (біля моря) укорочений автобусний маршрут. Є таксі від Куяльника до зупинки Зерновий (вихід в цивілізацію) по 5 грн / людина. Можна розраховувати на посадку в цьому районі, так як в основному вони чекають пасажирів.

А ось з вулиць Лиманна і Залізнична, ближче за все буде добиратися до моря. Пішим ходом 10-15 хв і ви на березі Чорного моря. Вулиця Лиманна нещодавно, вперше за останні 100 років вкрита новим асфальтом з доріжками для пішоходів. Дорога до моря, обіцяє бути не обтяжуючою.

Мінуси - район прямо скажемо, не елітний, по вул. Залізнична (паралельно лиману), замість  асфальту дорожнє покриття з буту (добре спресоване будівельне сміття).

Будинки на фотографіях, не мають комерційної пропозиції і використані в статті виключно в ознайомлювальних цілях.

Приватний сектор в Одесі, з боку в'їзду в санаторій. Оптимальний варіант зняти кімнату на тимчасове поселення для проходження курсу лікування в санаторії. І цілком може, підійде для відпочинку або роботи в Одесі.

Влітку

Здам сдам жилье
Влітку, проходячи по вул. Лиманній часто можна побачити на воротах приватного двору подібні оголошення: здам кімнату, відповідно знайти нічліг не проблема.

Село Латівка


Знімати житло в селі Латівка (колишня назва Котовка), яке, як би «нависає» над санаторієм, не надто привабливо. Це обумовлено хоча б тим, що щодня повертаючись з процедур, доведеться підніматися в гору близько 80 м по сходах. Пам'ятайте, санаторій розташований в низині. Якщо здоров'я дозволяє, тоді цей недолік легко перетворюється на перевагу, з'являється привід, скажімо скинути пару зайвих кілограмів.

Житло зняти в селі не проблема, проблема знайти близько і при цьому з усіма зручностями. Нерухомість в селі, скоріше підходить для приїжджаючих на автомобілі полікуватися в курорт. Є маленьке "але", так як прямої автомобільної дороги з Куяльника в Латівку немає, доведеться кожен раз об'їжджати 2-5 км по Об'їзній дорозі. При такому варіанті оренди житла забезпечується і особиста безпека, і якісний вибір житла.

Кімната в Куяльнику

Найкращим житлом з огляду на лікування залишається территорія Куяльника. На Куяльнику також є приватний і житловий сектори. Так сталось, що на території курорту є поселення. Перші залишились ще з 19 сторіччя. Колись тут будували дачи заможні українці. З часом їх заселяли співробітники санаторію. Так з'являється житло в перемішку з корпусами санаторія Куяльник.

Тому пропозіції зняти кімнату у гуртожитку біля грязелікарні. Є постійно кумнати у приватному секторі. Подвір'я з під'їздом і парковкой для автомобіля на березі лиману. Кімната в оренду на березі Куяльника надає можливісь постійного користування дивовижним лиманом. Це приносить більшу користь, так як лише купання у водоймі Куяльнику призводить до сцілення.

Безпека

Сходи на Латовку лестница
Під час перебування на курорті Куяльник, як правило, завжди спокійно. Наряд міліції патрулює територію курорту (вже не патрулює, нажаль). І, тим не менш ще з давніх часів відомо, порятунок потопаючих, справа рук самих потопаючих. Тому, що б нічого не сталося, потрібно заздалегідь передбачити план перебування на курорті. Чи будуть поїздки до пізнього вечора в Одесу, відвідання Будинку клоунів і купання в Чорному морі і т.д.

Якщо так, то підніматися в темний час доби по сходах в село Латівка буде не дуже приємно. Освітлення немає, та не тільки освітлення, нормального підходу до сходів немає. Вночі, трафік руху по сходах, що з'єднує санаторій Куяльник з Латівкою відсутній. В цей час велика рідкість зустріти живу душу, а значить, є ризик потрапити в халепу. Зате вдень, якщо зняти житло в селі поруч з санаторієм, за п'ять хвилин і ви перед кабінетом лікаря.

Як завжди, у кожного району де можна зняти кімнату є і плюси і мінуси. Вибір залишається завжди за вами.

Куяльник Інфо

Мітки Інфо: зняти кімнату, зняти будинок, житло в Одесі, оренда житла, нова Латівка.

Де ще можна недорого відпочити в Одесі - читати тут ...

Коментарі